reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

A przy szpitalu nie masz laboratorium??
U mnie pracuje całą dobe
Jeden mamy zamknięty bo jest koronawirus owy, w drugim ostatnio na sorze był zakażony korona i był sor zamknięty jakiś czas, raczej wolę omijać szpitale, ale może uda mi się z kierownikiem ogarnąć że w jakiś dzień się spóźnię godzinkę i zrobię, bo wolałabym jak najwczesniej
 
reklama
Hej mam pytanie bo wy bardziej doswiadczone czy moge brac urofuragine przy staraniech o dzidzie bo mam 6 dni do @ i tak bola mnie jajniki i mam duzo sluzu i niewiem czy to jakies zapalenie czy cos. Co powinnam zrobic. Dodam ze nic mnie niepiecze i nieswędzi
Ja zanim się dowiedziałam o ciąży to brałam urofuraginum i ketonal😳 później takiego stresa miałam,ale właśnie nie jestem pewna ale chyba w ciąży tez miałam przepisany jeszcze
 
No to super, ja 31 idziemy razem[emoji6]
Cześć dziewczyny, podczytuję tu was ciągle i widzę że akurat podobnie idziemy, u mnie 8dc, cykle 27-28 dni, także owulacja powinna być jakoś za tydzień, ale już widzę u siebie płodny śluz i chęci też są [emoji28]

Byliśmy rano z chłopem polazic po górach, tylko 2h ale super czas razem. Upoceni właśnie wróciliśmy i trzeba gotować i chatę sprzątać bo po całym tygodniu tragedia [emoji846]

Pod nami właśnie się wprowadziła młoda para i mają takiego 10miesiecznego brzdąca, w nocy strasznie płakał aż się obudziłam a teraz słychać jak sobie guga na balkonie. Aż się człowiekowi ryjek śmieje jak się słyszy takie dzieciaki, może za rok i u nas będzie [emoji847][emoji847]
 
U mnie w badaniach było teoretycznie ok. Mąż poszedł na badanie nasienia w tym samym dniu, w którym zrobiłam test ciążowy i był pozytywny. Już nie odwoływaliśmy tego badania - stwierdziliśmy że w razie W będą przynajmniej jego wyniki, a moja diagnostykę się rozszerzy.
U nas to głównie chyba stres i brak wystarczającej ilości snu, zmęczenie - remontujemy dom, jest dużo myślenia i pracy.
A wprowadzaliście wcześniej jakieś leczenie ? Była jakaś przyczyna ? Przepraszam, że dopytuje ale po 13 miesiącach zaczynam mieć wrażenie, że tak normalnie po ludzku się nie da. Oczywiście powoli zaczynamy badania [emoji16]
 
Jesteś kochana 😘 oby było jak mówisz . Mój facet mówi tak samo , mówi że czuje że się udało
Takie rzeczy się czuje. Ja dziś rano jak wyszłam rano na taras na działce zobaczyłam kaczke i wykluło jej się 5 młodych i spacerowały sobie. Może to jakiś znak :)
IMG_2743.jpg
 

Załączniki

  • IMG_2741.jpg
    IMG_2741.jpg
    222,9 KB · Wyświetleń: 50
Dziewczyny kochane, proszę o poradę.
Ostatnio chorowałam z powodu nerek no i naczytałam się, że przy chorobach nerek może wyjść test fałszywie dodatni.
Teraz się boję, że te moje kreski, które robią się coraz ciemniejsze na teście ciążowym, wcale nie oznaczają ciąży.
Boże no, straszny mam mętlik w głowie teraz.
Beta dopiero w poniedziałek 😑
 
reklama
Dziewczyny kochane, proszę o poradę.
Ostatnio chorowałam z powodu nerek no i naczytałam się, że przy chorobach nerek może wyjść test fałszywie dodatni.
Teraz się boję, że te moje kreski, które robią się coraz ciemniejsze na teście ciążowym, wcale nie oznaczają ciąży.
Boże no, straszny mam mętlik w głowie teraz.
Beta dopiero w poniedziałek 😑
Nie powiem nic poza tym, żebyś nie gdybała - choć mi łatwo powiedzieć ;) myślę, że skoro kreski ciemniały, to nie ma większych powodów do niepokoju, tak na moją logikę. Szkoda, że dziś nie zrobiłaś bety - nie dasz rady? U mnie chyba do 12 laboratoria, więc jeszcze bym zdążyła ...
 
Do góry