reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Detektor, monitor tętna płodu

Jaki posiadasz model?😁i ewentualnie jaka cena
Mam nadzieję, że się otworzy. Zakupiłam go za 159 zł. W zestawie są osłonki (tyle że ponoć lepiej ich nie używać) i żel usg.
90 zł już z przesyłką.
 
reklama
Mam nadzieję, że się otworzy. Zakupiłam go za 159 zł. W zestawie są osłonki (tyle że ponoć lepiej ich nie używać) i żel usg.
90 zł już z przesyłką.
Dziękuję znalazłam identyko z tej samej firmy na aliexpress za niecałe 70zl 😉 u mnie dopiero 5 tc więc zdąży przyjść ale dziękuję za polecenie 😉
 

Załączniki

  • Screenshot_2020-08-08-19-05-46-963_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    Screenshot_2020-08-08-19-05-46-963_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    222,9 KB · Wyświetleń: 69
Witajcie. Również zastanawiam się nad zakupem detektora. Mija tydzień za tygodniem a ja dalej decyzji nie podjęłam :) Niektóre kobiety mówią że używały go tylko do pierwszych ruchów dziecka, a potem zazwyczaj był niepotrzebny. Jak to było u was?
 
reklama
Witajcie. Również zastanawiam się nad zakupem detektora. Mija tydzień za tygodniem a ja dalej decyzji nie podjęłam :) Niektóre kobiety mówią że używały go tylko do pierwszych ruchów dziecka, a potem zazwyczaj był niepotrzebny. Jak to było u was?
Rzeczywiście do pierwszych ruchów to było zbawienie. Czasem w późniejszym etapie jak miał leniwy dzień to też uratowało mnie to przed wizytą na sorze. Ja słuchałam zwykle 10 sekund i wyłączałam. Jak dla mnie 100% udany zakup
 
Do góry