reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Hej dziewczynki 😘 ja też życzę miłej soboty 😘
Witam nowe mamusie😁
@bigmom szkoda że jednak się nie udało . A mimo tylu czasu starań wiesz co może być przyczyną? Masz coś zdjagnozowane?
U mnie też gorąco męczące są te upały ciężkie powietrze i tylko albo nad wodą siedzieć albo z domu nie wychodzić .
 
Cześć dziewczyny [emoji846]
Ja też jestem wagi ciężkiej - obecnie 118 kg...20 tydzien ciąży. Startowałam ze 108 kg i myślałam, że nie przytyję [emoji13] złudne nadzieje...mam wrażenie, ze tyję od powietrza. Ale tygodniowe wahania wagi mam nawet 2-3 kg więc od razu rzuca się w oczy, że głównie woda...

Póki co ciąża wzorcowa - brak cukrzycy, ciśnienie idealne (mierzę bo w poprzednich ciążach miałam nadciśnienie indukowane ciążą).
Jedyny problem to za wysokie jak na ciążę tsh - biorę Letrox 75.

Gratuluję dziewczynom, które mają pod serduchem swoje cudy pandemiczne (tak mówię na moje maleństwo) i trzymam kciuki za starające się [emoji3059]

Ja też startowałam z waga 120 i obecnie 27 tydzień i mam nadal swoje 120 kg 😁 udało mi się najpierw schudnąć do 118 a teraz wróciłam do tych 120 więc waga z przed ciazy. Od 21 tygodnia walczę z cukrzyca ciążowa.Nadcisnienei mam od początku ciąży,miałam je także przed
 
Ja też startowałam z waga 120 i obecnie 27 tydzień i mam nadal swoje 120 kg 😁 udało mi się najpierw schudnąć do 118 a teraz wróciłam do tych 120 więc waga z przed ciazy. Od 21 tygodnia walczę z cukrzyca ciążowa.Nadcisnienei mam od początku ciąży,miałam je także przed
to podobnie jak ja miałam z młodą ,i też te ciśnienie pieprzone ,ale z wagą super że tak powoli ,pewnie jesteś na diecie z niskim ig ,grunt abyś ty i dzidziuś był zdrowy
 
Ja też startowałam z waga 120 i obecnie 27 tydzień i mam nadal swoje 120 kg 😁 udało mi się najpierw schudnąć do 118 a teraz wróciłam do tych 120 więc waga z przed ciazy. Od 21 tygodnia walczę z cukrzyca ciążowa.Nadcisnienei mam od początku ciąży,miałam je także przed
to podobnie jak ja miałam z młodą ,i też te ciśnienie pieprzone ,ale z wagą super że tak powoli ,pewnie jesteś na diecie z niskim ig ,grunt abyś ty i dzidziuś był zdrowy
 
reklama
Hej dziewczynki 😘 ja też życzę miłej soboty 😘
Witam nowe mamusie😁
@bigmom szkoda że jednak się nie udało . A mimo tylu czasu starań wiesz co może być przyczyną? Masz coś zdjagnozowane?
U mnie też gorąco męczące są te upały ciężkie powietrze i tylko albo nad wodą siedzieć albo z domu nie wychodzić .
Asiu kiedyś robiłam podstawowe badania tsh,ft3,ft4 ,prolaktyna ,Fsh Lh,Amh , Testosteron , i było ok
 
Do góry