reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

hej dziewczyny ja dzisiaj znowu drugie podejście ,oby mi pobrali , już sama nie wiem co myśleć bo np. zuzzza jej test wyszedł a miała @ tak samo jak ja . Wóz albo przewóz


Yaz 1907 gratuluję ciąży,asia dobrze ci napisała nawet szczupłe dziewczyny mają cukrzycę w ciąży znam osobiście cukier miała kosmos i musiała się kłuć ,u mnie też był ale tylko dieta z niskim ig i spoko 😎,u ciebie pewnie też bo nie masz dużych cukrów ,wszystko idzie zrobić najważniejsze to by dzidziuś był zdrowy
 
reklama
Wsumie to tylko ostatni powyżej normy ale czy kojarzę z ciąży z synem że w ciąży inne są normy a te podane są ogólne. Kiedy masz wizytę teraz?

To są normy ciążowe:) jutro mam wizytę więc zobaczymy. Dla mnie najważniejsze jest że na codzień cukry mam w normie, I nigdy nie było sytuacji żeby mi jakoś cukier wybilo bardzo. Trzymam się też tego że powoli bardzo powoli tracę wage dzięki temu że pilnuje diety
 
hej dziewczyny ja dzisiaj znowu drugie podejście ,oby mi pobrali , już sama nie wiem co myśleć bo np. zuzzza jej test wyszedł a miała @ tak samo jak ja . Wóz albo przewóz


Yaz 1907 gratuluję ciąży,asia dobrze ci napisała nawet szczupłe dziewczyny mają cukrzycę w ciąży znam osobiście cukier miała kosmos i musiała się kłuć ,u mnie też był ale tylko dieta z niskim ig i spoko 😎,u ciebie pewnie też bo nie masz dużych cukrów ,wszystko idzie zrobić najważniejsze to by dzidziuś był zdrowy

Trzymam kciuki za dzisiejsze pobranie I mam nadzieję że się spotkamy w gronie ciężarówek:)
 
krew pobrana szybko i bezboleśnie,niestety nie mam możliwości sprawdzenia internetowo dopiero jutro około godziny 10 mogę podjechać po wynik także długo,narazie @brak ,liczę troszkę na cud
 
Ja tez teraz wróciłam z laboratorium musiałam TSH i przeciwciała do grupy krwi zrobić . Miałam dziś okropna noc obudziłam się o 2 w nocy z taka woda z nosa że szło oszaleć przysynalam ale co chwila pobudka wytrzeć to no masakra będzie ciężki dzień a woda z nosa dalej się leje już cały nos natarlam albo mnie wczoraj na placu zabaw powiało albo alergiczne bo też łzy z oczu.
 
Zaczynam ciążę z bardzo wysoka waga (3 cyfrowa) ,obecnie schudłam pół kilo w stosunku do wagi z przed ciążą ,a jestem w 27 tygodniu. Niestesty pojawilo się nadciśnienie i cukrzyca ciążowa ale tak to ciąża przebiega dobrze
Trzymam kciuki, ja staram się póki co. Też waga 3 cyfrowa.
 
reklama
Do góry