reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Punkt info...

kajenka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Sierpień 2006
Postów
1 909
...o promocjach, wyprzedazach i wszelkiego rodzaju okazjach:tak:

Na dobry poczatek:
... w realu jest super kamizelka ocieplana z bluzą ... od dzisiaj kosztuje 12,99 ... polecam .... rozmiary od 80:tak:

w smyku ogrom promocji ... dwie pary spodni dresowych za 22 zł ... spodnie ala dzins za 17 zł ... piżamka za 19 zł ... bodziaki po 7,80 .... kupilismy tez prezent na roczek do chrzesniaka męza ... kosztował normalnie 99 zł ... dzisiaj zapłaciłam 64 .... w daishmanie tez promocja ... buty taklie jesien lato za 39 zł ... i wiele innych pierdułek :biggrin2:
 
reklama
Jakkolwiek snobistycznie by to nie zabrzmiało, w Zara Baby ;-) chłopięce spodnie, sztruksy za 19 złotych chodzą , wszystkie niezależnie od rozmiaru. Pierwsza cena: 79 zł:szok::szok::szok:. Piękny rozmiar 74 na lato zakupiłam
 
tak, tak ... w careffour haggisy tanie ... sama jestem juz posiadaczką :-D znaczy Dawid ;-)
 
Moniczko,jak tylko przeczytałam o tych promocjach w smyku,to odrazu na drugi dzień poleciałam:-D i faktycznie promocje są,ale u nas w smyku tak już jest towar przebrany,że szok.jedyne co udało mi się kupić to nowe spanko dla Oli.bluzeczki,czy body w takim rozmiarze już nie było.wszystko maleńkie.chyba poprostu przegapiłam okazję.
a tak troszkę nie na temat...widzę,że pojawił się u Ciebie nowy suwaczek:-) Dawidek napewno będzie czekał z utęsknienie na braciszka lub siostrzyczkę:tak:cudownie:-):-):-)
 
Kurczę, szkoda że ja nie mogę skorzystać z tych promocji:sorry2:. Ale u nas tez jest nie najgorzej. W sklepie Penneys kupiłam Stasiowi dżinsy za 1 Euro i fajna bluzeczkę z kołnierzykiem również za euro, i mięciutkie spodnie dresowe również za euro. A najlepsze są WinterSale, które właściwie już się kończą w firmowych sklepach, np dresik polarowy Adidas 10 euro. Tylko brać. Zapraszam do Dublina :-D
 
Moniczko,jak tylko przeczytałam o tych promocjach w smyku,to odrazu na drugi dzień poleciałam:-D i faktycznie promocje są,ale u nas w smyku tak już jest towar przebrany,że szok.jedyne co udało mi się kupić to nowe spanko dla Oli.bluzeczki,czy body w takim rozmiarze już nie było.wszystko maleńkie.chyba poprostu przegapiłam okazję.
Kurcze a ja dopiero w sobote chcialam sie wybrac na zakupy a tu widze, ze moze byc juz za pozno:baffled:
 
reklama
ja bylam wczoraj w zarze i w smyku, ale tez juz niczego nie kupilam :no: tylko w C&A byly bodziaki z dlugim za 12,90 za 2 szt i kupilam malej do spania.
 
Do góry