reklama

Punkt info...

Temat na forum 'Dzieci urodzone w październiku 2006' rozpoczęty przez kajenka, 2 Luty 2008.

1. kajenka

kajenka Fanka BB :)

...o promocjach, wyprzedazach i wszelkiego rodzaju okazjach:tak:

Na dobry poczatek:

2. Madźka27

Madźka27 Fanka BB :)

Jakkolwiek snobistycznie by to nie zabrzmiało, w Zara Baby ;-) chłopięce spodnie, sztruksy za 19 złotych chodzą , wszystkie niezależnie od rozmiaru. Pierwsza cena: 79 zł:szok::szok::szok:. Piękny rozmiar 74 na lato zakupiłam

3. reklama
  4. gufi

gufi Październikowa Mama'06 Fan(ka)

w carrefourze pieluchy huggis 4, 66 szt. za 32,90

a jutro wybieram sie do zary i smyka :tak:

5. Madźka27

Madźka27 Fanka BB :)

Udanych łowów :blink::blink:

6. Moniqa

Moniqa i moje dwie połówki :)

tak, tak ... w careffour haggisy tanie ... sama jestem juz posiadaczką :-D znaczy Dawid ;-)

7. aninaaa

aninaaa Październikowa Mama'06 Entuzjast(k)a

Moniczko,jak tylko przeczytałam o tych promocjach w smyku,to odrazu na drugi dzień poleciałam:-D i faktycznie promocje są,ale u nas w smyku tak już jest towar przebrany,że szok.jedyne co udało mi się kupić to nowe spanko dla Oli.bluzeczki,czy body w takim rozmiarze już nie było.wszystko maleńkie.chyba poprostu przegapiłam okazję.
    a tak troszkę nie na temat...widzę,że pojawił się u Ciebie nowy suwaczek:-) Dawidek napewno będzie czekał z utęsknienie na braciszka lub siostrzyczkę:tak:cudownie:-):-):-)

8. Kasia Irlandka

Kasia Irlandka 10/2006 06/2009 :)

Kurczę, szkoda że ja nie mogę skorzystać z tych promocji:sorry2:. Ale u nas tez jest nie najgorzej. W sklepie Penneys kupiłam Stasiowi dżinsy za 1 Euro i fajna bluzeczkę z kołnierzykiem również za euro, i mięciutkie spodnie dresowe również za euro. A najlepsze są WinterSale, które właściwie już się kończą w firmowych sklepach, np dresik polarowy Adidas 10 euro. Tylko brać. Zapraszam do Dublina :-D

9. kajenka

Kurcze a ja dopiero w sobote chcialam sie wybrac na zakupy a tu widze, ze moze byc juz za pozno:baffled:

10. reklama
  11. kajenka

12. gufi

gufi Październikowa Mama'06 Fan(ka)

ja bylam wczoraj w zarze i w smyku, ale tez juz niczego nie kupilam :no: tylko w C&A byly bodziaki z dlugim za 12,90 za 2 szt i kupilam malej do spania.

Poleć forum