reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Punkt info...

Dobrze Kajenka,ze wyszperałas ta wiadomosc:tak:Trzeba sie szybko obkupic zwłaszcza w buty na wiosne...Nie dosc ez ciuchy takie drogie to jeszcze szykuje sie spora podwyzka:wściekła/y:
 
reklama
Zgodnie z planem w sobote bylam na wielkich (w planach) zakupach.
Jeszcze byly wyprzedaze, ale faktycznie juz bardzo poprzebierane. Ale udalo mi sie kupic Pauli 3 pary spodni, bluze, kilka bluzeczek z dlugim i krotkim rekawem, ta kamizelke w Realu i kilka innych drobnych rzeczy.
Po tych zakupach wiem jedno: juz nigdy niczego nie kupie w 5-10-15:no: Co rzecz, to bubel i nie ma znaczenia, czy to z wyprzedazy, czy z nowej kolekcji:wściekła/y: Kupilam kiedys fajny polarek- niedoszyta aplikacja, ktora wyszla dopiero po praniu:wściekła/y:, spodenki- zle wszyte guziczki:no:, teraz kupilam bluzeczke, ogladalam ja z kazdej strony, kazdy szewek itp. i wydawalo mi sie, ze jest OK. Nie wpadalam na to, zeby sprawdzic.. dlugosc rekawkow:baffled: Dopiero w domu zauwazylam, ze jeden jest dluzszy od drugiego o ok. 1,5 cm:szok:
 
Kajenko podpisuję się obiema łapkami , 5 - 10 -15 u mnie niestety też wyszło całkowicie z łask , miałam przyjemność kupić kurteczkę z której odłażą aplikacje i wychodzą jakieś farfocle - po praniu na delikatnym programie w temp. 30:crazy::angry::angry: spodenki w których nie trzymają zatrzaski i ciągle sie rozpinają , i drugie spodenki w ślicznym zielonym kolorze - który nie jest już taki śliczny jak próbowałam go zmyć latem z nózek Mata, bo pofarbowało dziadostwo:wściekła/y:
Ja ubieram głownie moich panów w RE-KIDS - Reserved tylko czatuję na obniżki :tak::-D
 
W Kauflandzie sa w promocji Pampersy w tych srednich opakowaniach- 54 szt. Activ Baby 4 po 34,99:tak:
(przyznam sie, ze zawsze kupowalam je w duzym, ekonomicznym opakowaniu po 74szt. ale tym razem te w promocji wychodza taniej)
 
Kajenko w samą porę dałaś cynka bo własnie pampersiaki mi sie kończą dzięki wielkie :-)
Ja zawsze lubiłam 5-10-15 dobrze, że mi dałyście cynk bedę bardziej uważać.
Jak na razie mam spokój z kupowaniem , czasem własnie re-kidsa albo w C&A kupie cos, bo Michał przywiózł dużo ciuszków i najwięcej mam z next i happyday, M tez biega tam po wyprzedażach i pomyśleć, że jak mnie ma coś kupić to nie lubi po sklepach a jak Emi to całe dnie spędza i w kolejkach stoi, widac którą swoją kobiete kocha bardziej :-D
 
W Tesco tez promocja na Pampersy.Duza paka + mała 77zł.Napisali,oszczedzasz 13zł.Tylko nie wiem czy w całym kraju tak jest czy tylko regionalnie.
 
Dziewczynki w smyku są do kupienia super klapeczki dla Naszych Maluszków ... normalnie kosztuja 29,90 a teraz sa po 12, 40 :-)


nad morze jak znalazł ;-)

promocja równiez majteczek .... 2 pary po 12 zł, 3 po 16 zł
 
Ostatnia edycja:
nie wiem czy znacie te firmę ale w coccodrillo jest wyprzedasz
sweterek ktory kosztowal 70 zł jest za 50
t-shirt po 20wiec spoko
bardzo ladna kolekcja

5 10 15 tez coś jest
 
reklama
Dobrze wiedziec:tak:U mnie z Coccodrilo jest tez taka firma PLUS i tez maja super ciuchy:tak:jak byłam w zeszłym tygodniu to sporo jest przecenionych o 50% czyli za swietna letnia sukieneczke zapłaciłam 25zł a za rybaczki 18zł
 
Do góry