reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Punkt info...

Anastazja a własnie dobrze ze mi przypomniałas :-) ... oficjalnie promocja jest od piątku ale ja w srode kupowałam komplecik który kosztował 180 zł za 80 zł :tak: ... byłam teraz w niedziele i juz na 86 nic nie ma :-(
 
reklama
Czesc Laseczki

EEE no widze ze tu fajny wątek powstal :)
Przynam szczerze ze ja jeszcze nie mialam okazji sie rozejrzec za przecenami......
a nie przepraszam widzialam w Cubusie :)
oczywiscie na dziale dziecięcym
 
Dziewczynki w Daischmanie (czy jakos tak sie to pisze) jest obnizka bucików zimowych dla dzieci z poprzedniego sezonu ... i nie tylko zimowych ... my wczoraj kupiliśmy za 49 zł :tak: ... biorąc pod uwagę buty w smyku (strasznie mi sie podobają to tak na marginesie) które kosztuja 120 zł to jest różnica ;-)
 
Mamuska przepraszam, ale nie mogłam w edycji dodac załaczników dlatego post pod postem ;-)

My kupiliśmy takie:-)

 

Załączniki

  • PICT4629a.JPG
    PICT4629a.JPG
    97,6 KB · Wyświetleń: 68
  • PICT4632a.JPG
    PICT4632a.JPG
    92,3 KB · Wyświetleń: 77
Kolejne info :-)
Biorąc pod uwagę piekną deszczową jesien :baffled: ... w Biedronce są super malutkie parasolki dla Naszych bąbli :tak::-) ... kosztują dokładnie 4,99 ;-)
 
Moniqa fajne te buciki... szkoda, ze u nas nie ma Daischmana... a parasoli nie widziałam, ale tez chętnie bym kupiła... muszę jutro obadać sprawę...
 
ja nie o promocjach, tytuł wątku jest punkt info ;-) więc prosiłabym o poinformowanie mnie jak wstawić filmik do youtube (jak skompresować itp) i czy macie jakiś program, w ktrym filmik ktory sie nagra pionowo na aparacie można przerzucić na poziom ???:confused::baffled::rofl2:
 
reklama
Do góry