reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie mam już siły.

Aaazym

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
12 Maj 2020
Postów
56
Jest noc a ja zamiast spać leżę i płacze. Kolejny raz się nie udało. To już ponad dwa lata jak się staramy o dzidziusia i nic. Ciągle nic... Miałam nie płakać,ale za dużo się skumulowało emocji. Jestem już bezsilna... Ciągle się łudzę,że może tym razem się uda i potem przychodzi rozczarowanie. Jak na złość wszędzie widzę kobiety w ciąży i to uczucie które wtedy przychodzi, dlaczego ja nie mogę. Taka pustka...nie wiem jak to wyrazić słowami. Coraz gorzej znoszę kolejne niepowodzenie. Czasami nie mam już siły i przestaje wierzyć,że może jeszcze kiedyś się uda. Byłby to najpiękniejszy dzień w moim życiu. Nie mam komu się wyżalić,więc padło na Was dziewczyny. Czasami jak się wypłacze na chwilę jest mi lepiej...
 
reklama
Rozwiązanie
Dziękuję za wsparcie. Wiesz co było przyczyną,że tak długo się nie udawało?
Niestety nie wiem co było przyczyną. Ale podejrzewam, że zmiana stylu życia męża. 3 miesiące przed zajściem w ciążę zaczął ćwiczyć, zdrowo jeść a miał od zawsze duży problem z nadwagą. Trzymam za Was kciuki, w końcu się uda 😘
Hej dziewczyny jestem juz po badaniu hsg. Jajowody drożne. Chociaz jak wpuscil mi kontrast to jeden jajowod i jaknik bylo od razu widac a z drugim musial dodac kontrastu bo nie docieral do niego przez dluzsza chwile no i jak dodal to byl czad... tak przez chwile zabolalo. No ale okazalo sie ze mam jajowody drozne z tym ze lekarz mowil ze mogl jeden miec jakas blonke czy cos innego i dlatego mnie tak zabolalo przez chwile. Takze mam nadzieje ze jesli byl przytkany to juz jest z nim wszystko ok a za niedlugo pokaze II kreski :) wiem ze moze na duzo licze ale tylko nadzieja pozostaje...
 
reklama
Hej dziewczyny jestem juz po badaniu hsg. Jajowody drożne. Chociaz jak wpuscil mi kontrast to jeden jajowod i jaknik bylo od razu widac a z drugim musial dodac kontrastu bo nie docieral do niego przez dluzsza chwile no i jak dodal to byl czad... tak przez chwile zabolalo. No ale okazalo sie ze mam jajowody drozne z tym ze lekarz mowil ze mogl jeden miec jakas blonke czy cos innego i dlatego mnie tak zabolalo przez chwile. Takze mam nadzieje ze jesli byl przytkany to juz jest z nim wszystko ok a za niedlugo pokaze II kreski :) wiem ze moze na duzo licze ale tylko nadzieja pozostaje...
Widzisz czyli wszystko w porządku. Bardzo się cieszę🙂
 
Jak to jest, że kobieta, która pragnie nie może mieć dziecka? To jest okropnie niesprawiedliwe. Czemu ja, osoba która nie chciała dzieci zaszła w ciążę mimo stosowania antykoncepcji. Wy codziennie płaczecie, bo dziecka nie ma. Ja codziennie płacze bo jest. Bo zabrało mi moje życie, moją wolność. Jakie to jest niesprawiedliwe
 
Witaj, też tak się kiedyś czułam i miałam pretensje do całego świata, że nie potrafię zajść z mężem w ciążę. Staraliśmy się 3 lata, w przyszłym roku mieliśmy iść do lekarza i teraz się udało. Jestem dopiero w 12 tygodniu ciąży i strasznie się o nią boję. Nie trać nadziei. Gdy myślałam, że nic z tego i zacznę się leczyć okazało się, że jestem w ciąży. Łączę się z tobą w bólu, to okropne uczucie.
 
Witam Was kobitki ja zs pierwszym razem mislam badania hormonów, hsg, laparoskopie, 3 x inseminacje i nic. Zrobiłam badanie DHEA i okazało się że mam niedoczynność tarczycy. Między czasie stymulowana byłam do in vitro okazało się że leki na mnie wcale nie zadziałały i pęcherzyki wcale nie rosły. Kompletnie załamana tylko płakałam. Po pół roku systematycznego brania leków euthyrox 150 i bromergonu sama zaszlam w ciążę i mam bliźniaki syna i córkę. Potem życie spieprzyło się z tatusiem dzieci i się rozwiodłam. Obecnie jestem z nową połówką od 3 lat i chcemy mieć razem dzidziusia. Robiłam badania hormonów to tylko tsh miałam za niskie. Dostałam od lekarza lametta od 5 dc do 10 i od 20dc luteinę. Przez pierwsze dwa cykle nic wydłużyły się. Bylam na usg w 11dc i w lewym jajniku pecherzyk 22mm, endometrium 12 i podobno super śluz. Jeszcze nie wiem co z tego wyszło. We wtorek zrobię test z krwi na betę. W inne nie wierzę bo często zdarzało się że wychodził pozytywnie a po 2 tygodniach wszystko spływało. Nie możemy się poddawać dziewczyny głowy do góry.
 
Witaj, też tak się kiedyś czułam i miałam pretensje do całego świata, że nie potrafię zajść z mężem w ciążę. Staraliśmy się 3 lata, w przyszłym roku mieliśmy iść do lekarza i teraz się udało. Jestem dopiero w 12 tygodniu ciąży i strasznie się o nią boję. Nie trać nadziei. Gdy myślałam, że nic z tego i zacznę się leczyć okazało się, że jestem w ciąży. Łączę się z tobą w bólu, to okropne uczucie.
Dziękuję za wsparcie. Wiesz co było przyczyną,że tak długo się nie udawało?
 
Dziewczyny zrobiłam dziś betę wyszła 0,2 i zdenerwowana dzwonię do gin. Więc pojechałam na wizytę okazało się że jest ciałko żółte w trakcie implantacji 13 mm. I w poniedziałek mam jeszcze raz zrobić betę, powinna rosnąć w górę.
 
reklama
Do góry