reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Ja uwielb
Mi akurat nie przeszkadza, że ktoś coś ja, a ja nie 😀 no chyba że jest to czekolada... Kocham słodycze i to jest moja pięta Achillesowa... A teraz już ani ciut ciut nie mogę... Czeka mnie teraz wyjazd na morze i trochę się obawiam właśnie o dietę... Nie będzie mi przeszkadzać ze ktoś coś je, a ja nie, tylko bardziej martwię się o zachowanie cyklu w posiłkach.
No trzeba się pilnować i jeść regularnie te posiłki , jakoś dasz radę
 
reklama
u mnie 3 kg na minusie ale ja wymiotuje czasami. Moze Ci sie waga wahać, nie martw sie tym, wazne zeby wyniki miec dobre
Dokładnie waga może być różna. Ja do 20 tyg w poprzedniej ciąży to tylko chudłam przez wymioty niby położna mówiła że ją to niepokoi ale wyniki miałam oprócz żelaza i hemoglobiny ok i miałam na to tabletki. Przez to że dużo nie tyłam to małe dziewczynki miałam ale zdrowe 10 pkt☺️
 
reklama
Do góry