reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć dziewczynki jestem tu nowa ;) transfer miałam w poprzedni poniedzielek 5 dniowej blastki. Lekarz kazał mi dopiero zrobić pierwsza betę w pon 24.08 , ale jestem niecierpliwa i chcialBym zrobić wcześniej , jak myślicie kiedy powinno być już coś widać ? A test z sikanca ?
Nie rób testu z moczu. Dziewczynom niektórym wychodzi, ale to moim zdaniem za wcześnie. Natomiast hcg w krwi już powinno być :-)
 
reklama
6 miesięcy to zbyt szybko na transfer przy kp. Cykle mogą być hormonalnie "zepsute". Moje cykle nie były reguralne, znaczy przesunięte o 2-4 dni, niby norma ale nie u mnie😜. Teraz są jak w zegarku co 28 dni i uważam organizm jest gotowy na kolejną ciążę. Nie planuje przyznawać się lekarzowi że kp🙊 ograniczę po transferze karmienia w ciągu dnia i może jakieś minimalne ilości progesteronu łykne. Jak beta wyjdzie pozytywna to zastanowię się co dalej...
Ja nie potrzebuje żadnych hormonow, przy tej ciazy nic nie brałam i wszystko super. Co do tych hormonow masz racje dlatego ten cykl chce skontrolować czy bedzie normalnie owulacja i ile bedzie trwał. Jesli sie Teraz nie zgodzi to poprostu w grudniu podejdę i tez sie nie przyznam ze jeszcze karmie to juz bedzie 9 miesięcy po porodzie.
 
Cześć dziewczynki jestem tu nowa ;) transfer miałam w poprzedni poniedzielek 5 dniowej blastki. Lekarz kazał mi dopiero zrobić pierwsza betę w pon 24.08 , ale jestem niecierpliwa i chcialBym zrobić wcześniej , jak myślicie kiedy powinno być już coś widać ? A test z sikanca ?


Ja też miała 5 dniowa blast i zrobiłam sikanca w 7 dpt i już była blada kreska, Powtórzyłam w 9 dpt wtedy była mocniejsza 🙂 więc powodzenia i trzymam kciuki ✊✊✊
 
Ja nie potrzebuje żadnych hormonow, przy tej ciazy nic nie brałam i wszystko super. Co do tych hormonow masz racje dlatego ten cykl chce skontrolować czy bedzie normalnie owulacja i ile bedzie trwał. Jesli sie Teraz nie zgodzi to poprostu w grudniu podejdę i tez sie nie przyznam ze jeszcze karmie to juz bedzie 9 miesięcy po porodzie.
Ja też nie muszę hormonów brać. Jeno widzę różnicę w cyklach. Zdaje się prolaktyna jest podwyższona i może być problem z ciąża. Spokojnie rozszerz dziecku dietę, odczekaj niech zacznie dobrze jeść inne posiłki i wtedy ok. U mnie cykle reguralne tak po roku.
 
Progesteron urósł ładnie do 47 ng/ ml czyli ok ale za to TSH mam pod niebo No 3,750 masakra a tydzień temu 1,6 ehhh. Nie mam pojecia co zrobic ! Tak szybko na wizytę do endokrynologa to ja się nie dostanę
 
Progesteron urósł ładnie do 47 ng/ ml czyli ok ale za to TSH mam pod niebo No 3,750 masakra a tydzień temu 1,6 ehhh. Nie mam pojecia co zrobic ! Tak szybko na wizytę do endokrynologa to ja się nie dostanę
Idź na NFZ, muszą w 7 dni znaleźć termin. Jeśli masz letrox to weź trochę więcej . Nie martw się na zapas bo TSH nie jest jakieś kosmiczne, w ciąży lubi szaleć w jedną bądź w drugą stronę.
 
reklama
Hej kochana, a u mnie słabo trochę.. W pracy taki Sajgon, musiałam wrócić bo beze mnie nie mogą... Ale taki syf że szok.. Aż się wszystkiego odechciewa.. A co u Ciebie?? 😘
Tylko uważaj na siebie i na kropeczka w tej pracy... Wiadomo że nie można przesadzać i chuchać i dmuchać ale nie można też szaleć, nie daj się w tej robocie wykorzystywać! 😘😘
U mnie chwilowo nic się nie dzieje, muszę odczekać do następnej @ a potem w kolejnym cyklu jadę na tabsach i po ostatniego mojego śnieżnego dzieciaczka, oby tym razem się powiodlo😁😁
 
Do góry