reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesna ciąża

reklama
A ja ci powiem że wszystko może być w porządku, mogła ci się owulacja przesunąć i mogłaś mieć dużo później owulację niż powinno, także nic nie przesądza , bądź dobrej myśli. Może za tydzień będzie już coś więcej widać na USG. Trzymam kciuki
Dziękuję za dobre słowa 🙂
 
Autorko, na tym etapie ciąży miałam podobnie, plamienia przez kilka dni - i nic się nie wydarzyło. Owulacja mogła się przesunąć, więc poczekaj na rozwój sytuacji. U mnie plamienia skończyły się jak ręką odjął, teraz maluch rozwija się jak szalony. Oczywiście żadna z nas nie może zagwarantować, ze wszystko skończy się dobrze, ale jak pisały dziewczyny, najgorsze co możesz teraz zrobić to się denerwować. Niestety czasem dochodzi do poronienia, ale w większości związane jest to z wadami zarodka, matka natura jest tu nieubłagana i mimo naszej rozpaczy, wie co robi...
 
A więc wychodzę do domu, miałam usg i zarodka nie widać ale pęcherzyk urósł, wychodzi na 5 tydzień i 3 dni, więc cały czas mówią to samo od tamtego tygodnia. Nie wytrzymam dłużej w tym szpitalu, już mi chcieli zabieg robić dzisiaj usunięcia ciąży, od razu powiedzieli ze będzie źle, żebym na nic nie liczyła i nawet Pan dokotr powiedział że nie muszę już lezec a leki jak chce to sobie mogę brać.. Co za dziadostwo... Każdy mi mowi że zarodek może pojawić się później, u mojej siostry pojawił się dopiero pod koniec 7 tygodnia a oni w 5 już chcą usuwać..
 
A więc wychodzę do domu, miałam usg i zarodka nie widać ale pęcherzyk urósł, wychodzi na 5 tydzień i 3 dni, więc cały czas mówią to samo od tamtego tygodnia. Nie wytrzymam dłużej w tym szpitalu, już mi chcieli zabieg robić dzisiaj usunięcia ciąży, od razu powiedzieli ze będzie źle, żebym na nic nie liczyła i nawet Pan dokotr powiedział że nie muszę już lezec a leki jak chce to sobie mogę brać.. Co za dziadostwo... Każdy mi mowi że zarodek może pojawić się później, u mojej siostry pojawił się dopiero pod koniec 7 tygodnia a oni w 5 już chcą usuwać..
Cokolwiek poszło do przodu ? Ciałko żółte się pojawiło ? Czy po prsotu pęcherzyk rośnie ?
Dziwna sprawa z tymi pęcherzykami ,bo mi w szpitalu nie mierzyli, powiedzieli, że jego wielkość nie ma żadnego znaczenia 🤔
 
jestem zaniepokojona i niecierpliwa [emoji1745] dziś 30dc, a ja nadal bez okresu. Od kilku dni boli mnie brzuch jakbym miała okres i już mnie to irytowało więc był już seks na wywołanie okresu, po nim jedna czerwona kropelka krwi i dalej biały śluz, nie pomogło to na okres więc znów wczoraj gorąca kąpiel, seks i dziś rano tylko 3 razy brązowy śluz i znów cisza, brzuch mnie dalej boli, temp. ciała pod pachą 37,1. Ostatni test w 28dc negatywny. Biorę po pół tabletki bromergonu, czy przez to mogłam mieć ten brązowy śluz? Nigdy od niego nie zaczynała mi się miesiączka, zawsze od razu czerwono. Nie wiem już co myśleć [emoji1745]
 
reklama
Cokolwiek poszło do przodu ? Ciałko żółte się pojawiło ? Czy po prsotu pęcherzyk rośnie ?
Dziwna sprawa z tymi pęcherzykami ,bo mi w szpitalu nie mierzyli, powiedzieli, że jego wielkość nie ma żadnego znaczenia 🤔
Nic mi nie więcej nie chcą powiedzieć jkak pytam mówia tylko wszystko w zła stronę, jedynie pielegarnika przyszła i powiedziała że może się przesunąć i zarodek moze się później pojawić.
Cokolwiek poszło do przodu ? Ciałko żółte się pojawiło ? Czy po prsotu pęcherzyk rośnie ?
Dziwna sprawa z tymi pęcherzykami ,bo mi w szpitalu nie mierzyli, powiedzieli, że jego wielkość nie ma żadnego znaczenia 🤔
Jutro idę do profesora, poleconego, bardzo dobry lekarz, wszystkiego się dowiem jak powinnam. Ty tylko powtarzali ze będzie źle. Beta rośnie po mału sobie.
 
Do góry