reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Cześć dziewczyny. Test robiłam 21 sierpnia. Wyszły 2 grube krechy. Zupełnie się nie spodziewałam. Nie planowałam 3 dziecka. Mam już 2 dzieci. Chłopiec 11 lat i córka 9 lat. Termin z OM wychodzi mi na 24 kwietnia 2021. Na razie wie mąż i 2 koleżanki. Mama i rodzinka dowie się później. Idę do ginekologa 3 września. Będzie to 7 tydzien. Zastanawiam się czy przełożyć o tydzień wizytę czy już zostawić tak jak jest. Trochę jestem załamana bo nie wiem zupełnie gdzie malucha ulokować w mieszkaniu. Do tego dochodzi mało wspierający mąż. Dużo się kłócimy. Zareagował tak, że powiedział :jakoś to będzie. Przyjdzie czas będzie rada.
witam w clubie 😉 tez mam termin na 23 kwietnia chciałam wizytę na 3 września ale to za szybko i dlatego jutro będę dzwoniła żeby mnie zapisał na 8 lub 10 września 😉 będzie to 7,8 tydz 😉
 
reklama
Hejo my po wizycie, serduszko jest, fasolka dobrze rośnie, termin na 8kwiecien póki co, któraś tez taki ma o ile dobrze kojarzę 😍 gine zrobił mi cytologie bo nie miałam od pierwszej ciąży, mówił że mogę plamić ale póki co jest ok, giine taki se, jedyny plus że mój mógł z synkiem wejść na usg😜
 

Załączniki

  • IMG_20200824_213134.jpg
    IMG_20200824_213134.jpg
    630,5 KB · Wyświetleń: 72
Może teraz sytuacja cię nieco
Cześć dziewczyny. Test robiłam 21 sierpnia. Wyszły 2 grube krechy. Zupełnie się nie spodziewałam. Nie planowałam 3 dziecka. Mam już 2 dzieci. Chłopiec 11 lat i córka 9 lat. Termin z OM wychodzi mi na 24 kwietnia 2021. Na razie wie mąż i 2 koleżanki. Mama i rodzinka dowie się później. Idę do ginekologa 3 września. Będzie to 7 tydzien. Zastanawiam się czy przełożyć o tydzień wizytę czy już zostawić tak jak jest. Trochę jestem załamana bo nie wiem zupełnie gdzie malucha ulokować w mieszkaniu. Do tego dochodzi mało wspierający mąż. Dużo się kłócimy. Zareagował tak, że powiedział :jakoś to będzie. Przyjdzie czas będzie rada.
Może teraz sytuacja cię nieco przytłoczyła, skoro nie planowaliscie trzeciego dzieciątka ale jakoś się wszystko ułoży... Z każdej sytuacji jest jakieś wyjście tylko czasem potrzeba trochę czasu by je wymyśleć. Może wystarczy jakieś przemeblowanie w domu? Z resztą masz na to jeszcze co najmniej 8 miesięcy więc nie przejmuj się teraz tym.
 
Hejo my po wizycie, serduszko jest, fasolka dobrze rośnie, termin na 8kwiecien póki co, któraś tez taki ma o ile dobrze kojarzę 😍 gine zrobił mi cytologie bo nie miałam od pierwszej ciąży, mówił że mogę plamić ale póki co jest ok, giine taki se, jedyny plus że mój mógł z synkiem wejść na usg😜
nawet nie wiesz jak mnie twoja wizyta cieszy 💓💓 w końcu jakieś dobre wieści 😉😉
 
Hejo my po wizycie, serduszko jest, fasolka dobrze rośnie, termin na 8kwiecien póki co, któraś tez taki ma o ile dobrze kojarzę [emoji7] gine zrobił mi cytologie bo nie miałam od pierwszej ciąży, mówił że mogę plamić ale póki co jest ok, giine taki se, jedyny plus że mój mógł z synkiem wejść na usg[emoji12]
Super[emoji7] czyli jednak ten dzień nie jest taki beznadziejny [emoji6]
 
Cześć dziewczyny. Test robiłam 21 sierpnia. Wyszły 2 grube krechy. Zupełnie się nie spodziewałam. Nie planowałam 3 dziecka. Mam już 2 dzieci. Chłopiec 11 lat i córka 9 lat. Termin z OM wychodzi mi na 24 kwietnia 2021. Na razie wie mąż i 2 koleżanki. Mama i rodzinka dowie się później. Idę do ginekologa 3 września. Będzie to 7 tydzien. Zastanawiam się czy przełożyć o tydzień wizytę czy już zostawić tak jak jest. Trochę jestem załamana bo nie wiem zupełnie gdzie malucha ulokować w mieszkaniu. Do tego dochodzi mało wspierający mąż. Dużo się kłócimy. Zareagował tak, że powiedział :jakoś to będzie. Przyjdzie czas będzie rada.
Witaj mamy dzieci z tych samych roczników i podobny termin bo ja mam na 21 kwietnia
 
Gratuluje udanych wizyt!😊
Ja wczoraj spięłam się z mężem. Rano wstałam z zakwasami na brzuchu. Teraz lekko pobolewa mnie podbrzusze i u góry mięśnie brzucha. Dzisiaj też aktywny dzień, więc może dlatego boli na dole.. Mam nadzieje ze szybko przejdzie. Wizyta już w piątek i czekam z niecierpliwością
 
Haha, a przecież i tak „urzedas ma ciepła posadkę, która polega na piciu kawki”😂 w sumie dopóki sama nie zaczęłam tam pracować to tez myslalam, ze sielanka tylko mało płatna... a tu nie dość, ze mało płatna to z sielanka niewiele ma wspólnego. Tez bardzo bym chciała kiedyś zmienić prace, bo na pewno nie wyobrażam sobie tam zapuścić korzeni do emerytury...
dokładnie! 👏🏻😁
 
reklama
Hejo my po wizycie, serduszko jest, fasolka dobrze rośnie, termin na 8kwiecien póki co, któraś tez taki ma o ile dobrze kojarzę 😍 gine zrobił mi cytologie bo nie miałam od pierwszej ciąży, mówił że mogę plamić ale póki co jest ok, giine taki se, jedyny plus że mój mógł z synkiem wejść na usg😜
Super!:)
 
Do góry