reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Hej dziewczyny :( ja od wczoraj stresy, nie dość że jutro mam prenatalne, generalnie cały tydzień wizyt lekarskich. To jeszcze na dodatek od wczoraj mam plamienie lekkie - wczoraj na brązowo, dzisiaj widać krew ;( wiem, od miesiąca wiem że mam polipa doczesnowego plus biorę acard 150mg ale do tej pory miałam spokój z jakimikolwiek plamieniami. Boję się najgorszego ale dzisiaj poleżę tyle ile się da, jutro prenatalne a w czwartek wizyta...trzymajcie kciuki
Trzymam mocno kciuki wszystko będzie dobrze buziaki dla Ciebie odpoczywaj 🤞🤞😘😘
 
reklama
Raz czuje a raz nie 😉 w pierwszych dwóch ciążach oprócz tego ze nie miałam okresu to nic nie czułam, kompletnie nic. Dopiero jak brzuch zaczął rosnąć a zaczął szybko to czułam się jak w ciąży 😊 a teraz raz piersi bolą raz nie, raz zakłuje w brzuchu, za chwilę jakieś rwanie. Pełna się strasznie czuje ale to może dlatego ze dużo jem 🙈 choć wczoraj i dzisiaj zdecydowanie mniej. Brzuszek już widać tzn ja widzę wieczorami.
Ja właśnie tak mam ze nie czuje ale dzisiaj w nocy jak kichnęłam to poczułam 😂😁
 
Ja siemię lniane zaparzone piłam. Konsystencja okropna bo takie glutowate ale pomagało i na podrażnienia przełyku przy wymiotach też działa cuda😊
Z tym grejfrutem to mnie zdziwiłaś 🙄 znowu ja czytalam ze sok z cytrusow wlasnie z grejpfrutów jest wskazany bo ma duzo witamin 🤔 tylko trzeba uwazac bo moze uczulać. Wiem ze tu jedna kobitka pije duzo soków z grejpfruta to jak to wkoncu jest? Bo ja co drugi dzien pije sok z cytrusow, taka mała porcje ale grejfrut tez jest 😊
A powiem jeszcze jedna ciekawostke o migdałach. W ciazy na mdlosci zalecaja migdały, natomiast migdały zawierają cynk prawda? Ktory jeat szkodliwy. Wiec myślę ze z rozsadkiem mozna te rseczy jesc tylko w nieduzych ilosciach
Pewnie jest tak jak mówicie, ale ja tam weryfikować prawdziwości nie będę ;) powiedziała że wpływa negatywnie na serce dziecka. Dla mnie to wystarczy. Pewnie co lekarz to teoria. Ale z tuńczykiem się nie zgodzę, bo jest na każdej liście zakazanych produktów, od dawien dawna. Każda z nas sama decyduje co zje i pije i tej decyzji żadnej nie odbieram. Powiedziałam co wiem 😁 a tak jak pisałam, lekarze bywają różni i różne teorie. O migdałach słyszałam. Ale mi się ich nie chce 😁 to może dobrze. Ale bardzo ale to bardzo chce mi się oscypka 😭, a że go przywiozłam z gór to nie udawany 😭. Ale jest z mleka niepasteryzowanego i odpada. No ale czego się nie robi dla dziecka 😍.

Ja wczoraj zamilklam bo w pracy byłam, dzień masakra, prawie cały czas przy kompie, brzuch zaczął się napinać. Wróciłam do domu, miałam popracować i padlam. I tyle z mojej pracy. Dziś witaj szkoło i moja dok. Eh zobaczymy co powie. Mam nadzieję że wszystko dobrze i zrobi USG. Martwi mnie trochę tetno. Niby dla tego tyg w normie, ale w 9 tc było 180 a t w końcu 13tc 150
 
Boże ja też 🤦naprawdę chodzi już po ścianach i oczywiście młodsza wszystko łapie 🤦wczoraj skakały obie po łóżku i jak młodsza zleciała tak jej krwiak na czole wyszedł 🤷płaczu było godzina a ona dalej skacze😭
Siniaki otarcia guzy codziennością się stały. Ale już odstawiłam młodą jadę pozałatwiać swoje sprawy. Zamieszanie będzie z tym wchodzeniem do przedszkola. Kolejki się robią. U mnie tylko jedna osoba która przyjmuje dzieci. Dzieci same mają się przebierać. A to jak to dzieci wkłada ciapy zapatrzy się tu już się denerwują ludzie bo chcą też jak najszybciej wejść.
 
Pewnie jest tak jak mówicie, ale ja tam weryfikować prawdziwości nie będę ;) powiedziała że wpływa negatywnie na serce dziecka. Dla mnie to wystarczy. Pewnie co lekarz to teoria. Ale z tuńczykiem się nie zgodzę, bo jest na każdej liście zakazanych produktów, od dawien dawna. Każda z nas sama decyduje co zje i pije i tej decyzji żadnej nie odbieram. Powiedziałam co wiem 😁 a tak jak pisałam, lekarze bywają różni i różne teorie. O migdałach słyszałam. Ale mi się ich nie chce 😁 to może dobrze. Ale bardzo ale to bardzo chce mi się oscypka 😭, a że go przywiozłam z gór to nie udawany 😭. Ale jest z mleka niepasteryzowanego i odpada. No ale czego się nie robi dla dziecka 😍.

Ja wczoraj zamilklam bo w pracy byłam, dzień masakra, prawie cały czas przy kompie, brzuch zaczął się napinać. Wróciłam do domu, miałam popracować i padlam. I tyle z mojej pracy. Dziś witaj szkoło i moja dok. Eh zobaczymy co powie. Mam nadzieję że wszystko dobrze i zrobi USG. Martwi mnie trochę tetno. Niby dla tego tyg w normie, ale w 9 tc było 180 a t w końcu 13tc 150
Częste jedzenie tuńczyka nie jest zalecane w ciąży. Ale ok nie można. Widocznie zaszkodziłam tą małą ilością 🙁

@Yas1907 trzymam kciuki!
 
reklama
Do góry