reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Hej dziewczyny :( ja od wczoraj stresy, nie dość że jutro mam prenatalne, generalnie cały tydzień wizyt lekarskich. To jeszcze na dodatek od wczoraj mam plamienie lekkie - wczoraj na brązowo, dzisiaj widać krew ;( wiem, od miesiąca wiem że mam polipa doczesnowego plus biorę acard 150mg ale do tej pory miałam spokój z jakimikolwiek plamieniami. Boję się najgorszego ale dzisiaj poleżę tyle ile się da, jutro prenatalne a w czwartek wizyta...trzymajcie kciuki
Może podjedz na izbę przyjęć ?
 
reklama
Dziewczyny, dostałam acard na to ryzyko preeklampsji :( strasznie się zasmuciłam, bo mam wrażenie, że ten lek dosyć mocno może zaburzyć rozwój dziecka. Czy któraś z Was w poprzedniej ciąży brała acard? Pocieszcie proszę :(
 
Dziewczyny jak tak was czytam to zastanawiam się czy jestem w ciąży... chodzę do pracy a moja jedyna dolegliwością jest senność, nawet nie sikam jakoś często
To normalne.
mnie denerwuje jak ktoś mówi ze jak się nie wymiotuje itp to z ciąża coś nie tak.
gów...prawda!
W pierwszej ciąży o której się dowiedziałam w 6 tyg kompletnie nic mi nie było. Tylko rosnący szybko brzuch. W drugiej podobnie. O dziwo później było widać brzuszek. Nie zastanawiaj się, na pewno jesteś 😉😉😉

@Olka_Monolka ja nigdy tego leku nie brałam ale nie raz czytałam ze kobiety biorą i było wszystko ok z dzieckiem. Czasami trzeba. Nic nie napisze Wiecej jedyne to ze nie jesteś pierwsza
 
Może podjedz na izbę przyjęć ?

To były dosłownie ślady krwi w śluzie, a że mam już takie doświadczenie za sobą i wiem że to z polipa, to nie chce panikować chociaż zmartwiłam się rano. Ale skoro mam jutro prenatalne i wizytę pojutrze to myślę że wyleżę się i zobaczymy. Zwłaszcza że ostatnio zdecydowanie więcej robiłam niż powinnam
 
Dziewczyny, dostałam acard na to ryzyko preeklampsji :( strasznie się zasmuciłam, bo mam wrażenie, że ten lek dosyć mocno może zaburzyć rozwój dziecka. Czy któraś z Was w poprzedniej ciąży brała acard? Pocieszcie proszę :(

Bierz acard bierz, to są najnowsze standardy ginekologiczne w profilaktyce stanu przedrzucawkowego. Jeżeli chcesz poczytaj o tym, pisała chyba mamaginekolog. Ja biorę 150mg i jedyne na co trzeba uważać, to na skaleczenia, uderzenia itd, bo zdecydowanie szybciej robią się siniaczki
 
Bierz acard bierz, to są najnowsze standardy ginekologiczne w profilaktyce stanu przedrzucawkowego. Jeżeli chcesz poczytaj o tym, pisała chyba mamaginekolog. Ja biorę 150mg i jedyne na co trzeba uważać, to na skaleczenia, uderzenia itd, bo zdecydowanie szybciej robią się siniaczki
Również biorę 150 mg właśnie ze względu na ryzyko wystąpienia stanu przedrzucawkowego.
 
Uspokoiłyście mnie :) a jak Wam stwierdzili to ryzyko?? Też na PAPPA? Wiecie jakie są przy by niskiego białka PAPPA? nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi sensownej
 
reklama
Siniaki otarcia guzy codziennością się stały. Ale już odstawiłam młodą jadę pozałatwiać swoje sprawy. Zamieszanie będzie z tym wchodzeniem do przedszkola. Kolejki się robią. U mnie tylko jedna osoba która przyjmuje dzieci. Dzieci same mają się przebierać. A to jak to dzieci wkłada ciapy zapatrzy się tu już się denerwują ludzie bo chcą też jak najszybciej wejść.
U mnie też kolejka przed wejściem z tym że dzieci przebieramy sami i zaprowadzimy do sali. No ale w szatni też czekamy itd.
 
Do góry