reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zapłodnienie po ciąży biochemicznej.

Justi1234

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Czerwiec 2020
Postów
734
Witam was przeszłam ostatnio ciążę biochemiczną. Czytałam kilka razy na tym forum że po takiej ciąży łatwiej jest zajść w ciążę ponownie, czy to jest prawda czy ktoś się z tym spotkał? 🤔
 
reklama
Moja koleżanka była w ciąży biochemicznej i jak skończyła krwawic to gin jej kazał 3 m-ce odczekać że staraniami żeby "organizm się zregenerował". Nic jej nie wspominał że po ciąży biochemicznej łatwiej jest zajść w kolejną.
Jakby się zastanowić to naszemu organizmowi wszystko jedno czy ciąża biochem czy poronienie ciąży żywej. Po x dniach dochodzi do owu i sluzowka macicy przygotowuje się do potencjalnej implantacji kolejnego zarodka.
Wg mnie teoria że po ciąży biochemicznej łatwiej zaciążyć ponownie jest fałszywa.
 
Moja koleżanka była w ciąży biochemicznej i jak skończyła krwawic to gin jej kazał 3 m-ce odczekać że staraniami żeby "organizm się zregenerował". Nic jej nie wspominał że po ciąży biochemicznej łatwiej jest zajść w kolejną.
Jakby się zastanowić to naszemu organizmowi wszystko jedno czy ciąża biochem czy poronienie ciąży żywej. Po x dniach dochodzi do owu i sluzowka macicy przygotowuje się do potencjalnej implantacji kolejnego zarodka.
Wg mnie teoria że po ciąży biochemicznej łatwiej zaciążyć ponownie jest fałszywa.
Kobieta po ciąży jest bardziej płodna, często pomimo brania regularnych tabletek po porodzie zachodzą mimo wszystko w ciążę, dlatego powinno się bardzo pilnować.
Moja przyjaciółka zaszła w ciążę w pierwszym cyklu po poronieniu, nie miała nawet miesiączki, mała ma już 3lata, wszystko jest okej !
 
A w jakim.czasie powinnam.miec jakieś krwawienie po biochemicznej? Wczoraj odstawiłam luteinę, dziś w środku beżowy śluz, chyba powinno być krwawienie?
 
Zaszłam od razu po biochemicznej. Aktualnie 26 tydzien ciazy [emoji4] powodzenia [emoji3059][emoji8]
Witam was przeszłam ostatnio ciążę biochemiczną. Czytałam kilka razy na tym forum że po takiej ciąży łatwiej jest zajść w ciążę ponownie, czy to jest prawda czy ktoś się z tym spotkał? [emoji848]
 
A w jakim.czasie powinnam.miec jakieś krwawienie po biochemicznej? Wczoraj odstawiłam luteinę, dziś w środku beżowy śluz, chyba powinno być krwawienie?
To się zaraz rozkręci. Przy ciąży biochemicznej nie doszło do zagnieżdżenia się w macicy. Z resztą moim zdaniem nie miałaś ciąży, beta 5.72 czy jakoś tak to naprawdę lekki wzrost i mogło dojść do pomyłki w labo.
 
To się zaraz rozkręci. Przy ciąży biochemicznej nie doszło do zagnieżdżenia się w macicy. Z resztą moim zdaniem nie miałaś ciąży, beta 5.72 czy jakoś tak to naprawdę lekki wzrost i mogło dojść do pomyłki w labo.
Mam nadzieję że się rozkręci ten okres ❤️
 
reklama
Do góry