reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania i wsparcie po ciazy biochemicznej

monnkej

Fanka BB :)
Dołączył(a)
12 Wrzesień 2020
Postów
2 375
Witajcie dziewczyny,
Czy są tutaj dziewczyny krótko po ciąży biochemicznej?
Jak się macie? Ile upłynęło od poronienia? Jakie przyszłe plany w temacie starań?

Chciałabym żebyśmy tutaj stworzyły kącik dużego wsparcia ☺
Miłego wieczoru ❤❤❤
 
reklama
Hej nie wiem czasem.czy ja takowej nie przechodze... szukam po roznych watkach pomocy lecz odzewu nie mam. Test wykonany szybko bardzo 6 dni po owu mniej wiecej wiem wiem ze za szybko... wczoraj z rana a dzis z rana beta <1.2... o co tu chodzi?
 

Załączniki

  • received_679020672761032.jpeg
    received_679020672761032.jpeg
    15,7 KB · Wyświetleń: 646
Hej nie wiem czasem.czy ja takowej nie przechodze... szukam po roznych watkach pomocy lecz odzewu nie mam. Test wykonany szybko bardzo 6 dni po owu mniej wiecej wiem wiem ze za szybko... wczoraj z rana a dzis z rana beta <1.2... o co tu chodzi?
Dziwne, kreska na teście u Ciebie jest widoczna. Chociaż rzeczywiście szybko test robiłaś. U mnie trzy testy pozytywny, beta tego samego dnia zrobiona 28, dwa dni później 12,7 💔
 
Dziwne, kreska na teście u Ciebie jest widoczna. Chociaż rzeczywiście szybko test robiłaś. U mnie trzy testy pozytywny, beta tego samego dnia zrobiona 28, dwa dni później 12,7 💔
ja nie wiem co o tym myslec.. kreska ewidentna.. a beta nic... nie wiem czy ja powtarzac? a co do Twojej to bardzo mi przykro... ja staram sie od marca i zaden test nie wygladal tak jak ten.. i nie wiem o co chodzi
 
A kiedy powinien być okres? Ja bym powtórzyła, może chociaż testy, zobaczyć czy ciemnieje.. Chociaż czasem te testy oszukają
 
My w maju zaczęliśmy się starać o dziecko. Maju po owu miałam biochemiczna cienie kresek na teście i beta z 18 spadła na 7,5. Po wizycie u lekarza dostałam zielone światło, ze wszystko jest ok nic tam nie zostało. W czerwcu kolejny cykl staran i owocny. Słyszałam, ze po biochemicznej łatwiej zajść w ciąże. 😊 i czerwcu test zrobiony 3 dni przed terminem @ wyszły dwie tluste krechy, a beta następnego dnia 489,0 po 48 h 1777,0😊 Będzie dobrze 😘😘😘😘
 
My w maju zaczęliśmy się starać o dziecko. Maju po owu miałam biochemiczna cienie kresek na teście i beta z 18 spadła na 7,5. Po wizycie u lekarza dostałam zielone światło, ze wszystko jest ok nic tam nie zostało. W czerwcu kolejny cykl staran i owocny. Słyszałam, ze po biochemicznej łatwiej zajść w ciąże. 😊 i czerwcu test zrobiony 3 dni przed terminem @ wyszły dwie tluste krechy, a beta następnego dnia 489,0 po 48 h 1777,0😊 Będzie dobrze 😘😘😘😘
Dajesz nadzieję... ❤️ W sumie liczę że u mnie też tak będzie... Chociaż można się przeliczyć. A jak u Ciebie w kolejnej ciąży? Był strach przed powtórka czy na spokojnie?
 
A kiedy powinien być okres? Ja bym powtórzyła, może chociaż testy, zobaczyć czy ciemnieje.. Chociaż czasem te testy oszukają
okres dopiero za 7 8 dni... tez mysle by powtorzyc.. no nie wiem.. tak najarana bylam ze mowie no nie no zrobie.. choc wiedzialam ze za szybko. i to mi dalo taka nadzieje a tu dupa.. heh.. nie wiem czy test oszukal czy nie musze zribuc kolejny z rana i zobaczyc.. moze faktycznie felerny
 
okres dopiero za 7 8 dni... tez mysle by powtorzyc.. no nie wiem.. tak najarana bylam ze mowie no nie no zrobie.. choc wiedzialam ze za szybko. i to mi dalo taka nadzieje a tu dupa.. heh.. nie wiem czy test oszukal czy nie musze zribuc kolejny z rana i zobaczyc.. moze faktycznie felerny
Jeśli dasz radę odczekaj jeszcze te parę dni i wtedy zatestuj. Wierzę, że jeszcze pozytywnie się zaskoczysz ❤️❤️❤️
 
reklama

Podobne tematy

1
Odpowiedzi
19 tys
Wyświetleń
772 tys
Do góry