reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Dobra, spisałam z ostatnich kilku dni jak wątek ożył.

@Qwertyy77
@KiedyPytam
@Anna 1988
@HappyBabyMama
@Vici32
@Daraa_94
@netka_lp
@agula301
@Carry88
@Magd.a
@Maxi89
@margaretka89
@Mooni89
@Wesoła_Aga
@Magdusia88
@MagMagMag
i nasza Mrufka of kors tylko nie wiem jak się robi tą erke przy Twoim nicku [emoji1787]

Jakiś pomysł na nazwę??

I kto będzie drugim moderatorem???

Widziałam że kiedyś był wątek staraczki weteranki..... Ale on chyba umarł śmiercią naturalna.... Może coś podobnego. :D
 
reklama
Tak, niestety nic się nie zmieniło ;)
Ale widzę że Was też jeszcze sporo walczy.. A myślałam, że jestem jedna z nielicznych ;d
Niestety :( jak po dluuuuuuuuuugiej przerwie od forum postanowiłam tu zajrzeć (bezsenna noc) tak weszłam tu i doznałam niemiłego szoku. Tyle nas tu wciąż :(
Ale skoro znowu połączyłyśmy siły - to nie ma bata! Musi nam się wszystkim udać!
 
Od razu w czasie badani alekarz widzi czy pluń przepływa i mówi czy są drożne czy nie.
Chyba że pacjentka jest oglupiona głupim Jasiem jak ja, i wtedy pani doktor nic nie mówi, bo jak pacjentka odpowiada to bełkocze 😆🤦🤦🤦 ale wtedy się rozmawia z lekarzem jak znieczulenie puszcza 😁
 
Niestety :( jak po dluuuuuuuuuugiej przerwie od forum postanowiłam tu zajrzeć (bezsenna noc) tak weszłam tu i doznałam niemiłego szoku. Tyle nas tu wciąż :(
Ale skoro znowu połączyłyśmy siły - to nie ma bata! Musi nam się wszystkim udać!
Ja Cię chyna też pamiętam. Byłaś gdzieś na staraczkach 2019?
 
Chyba że pacjentka jest oglupiona głupim Jasiem jak ja, i wtedy pani doktor nic nie mówi, bo jak pacjentka odpowiada to bełkocze 😆🤦🤦🤦 ale wtedy się rozmawia z lekarzem jak znieczulenie puszcza 😁
O matko.. Znieczulenie? Czyli to nie takie bezbolesne.. No to @HappyBabyMama szacun że Ty dałaś radę bez :D
 
Niestety :( jak po dluuuuuuuuuugiej przerwie od forum postanowiłam tu zajrzeć (bezsenna noc) tak weszłam tu i doznałam niemiłego szoku. Tyle nas tu wciąż :(
Ale skoro znowu połączyłyśmy siły - to nie ma bata! Musi nam się wszystkim udać!
No straszne to jest dziewczyny ze tyle znajomych nickow się tutaj ciagle przewija. Ja ostatnio wywołałam kilka nickow z I połowy 2019 i każda się odezwała ze się stara :( Boże straszne to. Ale No w kupie siła i może nasz wątek staraczkowy zamknięty przerodzi się w ogórkowe gdzie już każda czeka na porod! You Never know jak mówi klasyk 😘
 
reklama
O matko.. Znieczulenie? Czyli to nie takie bezbolesne.. No to @HappyBabyMama szacun że Ty dałaś radę bez :D
Ja poprostu wzięłam tabsa jakoś ibuprofen. Mi lekarz od razu mówił ze bez znieczulenia. Ja barfzo się bałam ze będzie bolało ale serio było naprawdę light. Niedawno miałam
Wycinanego polipa z macicy tez bez znieczulenia wiec Power ahhah
 
Do góry