reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Dzień dobry laski mam pytanie. Przy testach owu też mierze temperaturę i teraz pytanie 14.09 miałam spadek z 36.38 na 36.08 a wczoraj temperatura poszła do góry na 36.19 a dzisiaj jeszcze wyżej bo 36.45 czyli po temperaturę można stwierdzić że owu była na 100% bo testy też pewności nie dają a nie mam możliwości iść na proga. Może pomożecie?

Edit: test owu pozytywny 14dc i w tym dniu był właśnie spadek temp obecnie 16dc
Powinnaś patrzeć na 6 temperatur przed skokiem i brać średnią
 
reklama
Powinnaś patrzeć na 6 temperatur przed skokiem i brać średnią
A możesz zerknąć i się wypowiedzieć?
Screenshot_20200916_114842_org.iggymedia.periodtracker.jpeg
 
Ja jestem już po amnio . Okazało się że to dziewczynka Tak mi się przykro zrobiło . Nie bolało Ale uczucie dziwne wynik za 3 tygodnie.
Nie dało rady nic przyspieszyć ? Trzymam kciuki aby wyniki były jak najbardziej pozytywne na ile mogą w tym przypadku . Dziewczynka ... Może okaże się waleczna jak Merida i wszystko będzie dobrze ❤️
 
Ja
Ja jak już plamie, mam jeszcze nadzieję, robię test, biały, krwawię, a jeszcze mam nadzieję. Pęcherzyk wielki, nie było owulacji a też mam nadzieje....
Miałam nadzieję miesiąc po hospitalizacji z powodu cp... Jak @ się nie pojawiała to wymyśliłam że może byl też pęcherzycy dobrze umiejscowiony tylko w szpitalu jeszcze nie było widać i oczywiście test zrobiłam . Biel bila po oczach. Niestety jak czegoś pragniemy to nadzieja umiera ostatnia ....
 
Dziewczyny, tak wg was samych, jaka jest górna granica wieku do staran o dziecko, do jakiego wieku chcecie się starać ? Bo taka jakaś deprecha mnie wzięła
 
reklama
Jak to 5 dni?? Pęcherzyk nie pęka przy rozmiarze 30 mm a rośnie ok. 2 mm na dobę. Gin mówiła maks w środę. Jak miałam kiedyś pęcherzyk 19.5 mm to po dwóch dniach owu już.
No ale zobaczymy [emoji4]
To chyba indywidualna sprawa w takim razie bo u mnie albo wolniej rosną albo później pękają No Ok 28 mm maja widocznie.
 
Do góry