reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Kurde dziewczyny myślałam że wytrwam do jutra :( jutro mam wizytę. Do dzisiaj biorę dupka i niestety dzisiaj się okres zaczal. I pojadę jutro już z krwawieniem do lekarza do kliniki :( ale tam jest tak ciężko się umówić, że nie odpuszczę tej wizyty!
 
U mnie w diagnostyce badają, tylko trzeba wcześniej dzwonić i umawiać się telefonicznie. Jeszcze się nie orientowałam o cenę i jak to wygląda od strony praktycznej, ale już mężowi powiedziałam że jak do stycznia nie zaskoczy to trudno, musi iść 🤣 ale na szczęście jest taki że sam z siebie też chce :) a Twój mąż ma wynik prolaktyny dużo ponad normę? Może mial sporo stresu i to przez to i warto powtórzyć badanie?
Norma 13,13 a miał 14,10, cały czas ma stresy, pracuje jako górnik na ścianie, jeśli coś Ci to mówi😅 dostał skierowanie do neurologa
 
Kurde dziewczyny myślałam że wytrwam do jutra :( jutro mam wizytę. Do dzisiaj biorę dupka i niestety dzisiaj się okres zaczal. I pojadę jutro już z krwawieniem do lekarza do kliniki :( ale tam jest tak ciężko się umówić, że nie odpuszczę tej wizyty!
Mnie lekarze badali i podczas okresu i w trakcie poronienia, gdzie niestety krew się lała... Niektórzy lekarze od niepłodności twierdzą, że nawet powinno się przyjść w trakcie okresu na badanie przezpochwowe, bo coś tam można zobaczyc więcej.
Idz, nikogo to nie przerazi [emoji4]
EDIT: ale ginekolog operacyjny nie chciał mi zrobić badania podczas okresu... Miałam mieć u niego laparoskopie, ale narazie nie jestem w stanie się jej podjąć. Boję się. Mysle, że jak do końca roku się nie uda to pójdę. Mam też niedługo wizytę w klinice i zapytam jeszcze raz jakie są zalety takiego badania, narazie nie widzę aż tyle...
 
Uuu przykro. U mnie 5dc więc jedziemy podobnie,ale 1 dnia też miałam kryzys.
Teraz już trochę lepiej to znoszę, jakieś nadzieje na nowe cykle.
Wróciłam na dietę, zaczełam ćwiczyć, w poniedziałek idę do nowego gina, jakoś to chyba będzie ;)

@Mooni89 a co to za apka co zdjęcia można wrzucać testów? ;)
Femometer, kurcze fajna i póki co darmowa🤣
 
Mnie lekarze badali i podczas okresu i w trakcie poronienia, gdzie niestety krew się lała... Niektórzy lekarze od niepłodności twierdzą, że nawet powinno się przyjść w trakcie okresu na badanie przezpochwowe, bo coś tam można zobaczyc więcej.
Idz, nikogo to nie przerazi [emoji4]
EDIT: ale ginekolog operacyjny nie chciał mi zrobić badania podczas okresu... Miałam mieć u niego laparoskopie, ale narazie nie jestem w stanie się jej podjąć. Boję się. Mysle, że jak do końca roku się nie uda to pójdę. Mam też niedługo wizytę w klinice i zapytam jeszcze raz jakie są zalety takiego badania, narazie nie widzę aż tyle...
Dokładnie ja zawsze przed IUI muszę się zgłosić od.1.do 5 dnia krwawienia
 
No to możemy sobie przybic piątke, ja mam w przyszłym roku 35 i też zawsze to była granica, ale zastanawiam się czy jeszcze przez to 35 nie postarać się do 36 :) I ja też o drugie :)
No to działamy ;) i mamy też podobne przejścia niestety ....
Kurde dziewczyny myślałam że wytrwam do jutra :( jutro mam wizytę. Do dzisiaj biorę dupka i niestety dzisiaj się okres zaczal. I pojadę jutro już z krwawieniem do lekarza do kliniki :( ale tam jest tak ciężko się umówić, że nie odpuszczę tej wizyty!
Nie odpuszczaj ! Nawet na sama rozmowę warto pójść
 
reklama
Mnie lekarze badali i podczas okresu i w trakcie poronienia, gdzie niestety krew się lała... Niektórzy lekarze od niepłodności twierdzą, że nawet powinno się przyjść w trakcie okresu na badanie przezpochwowe, bo coś tam można zobaczyc więcej.
Idz, nikogo to nie przerazi [emoji4]
EDIT: ale ginekolog operacyjny nie chciał mi zrobić badania podczas okresu... Miałam mieć u niego laparoskopie, ale narazie nie jestem w stanie się jej podjąć. Boję się. Mysle, że jak do końca roku się nie uda to pójdę. Mam też niedługo wizytę w klinice i zapytam jeszcze raz jakie są zalety takiego badania, narazie nie widzę aż tyle...
Ale co ta laparoskopia będzie ci robił?
 
Do góry