reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Ta będzie cały czas tak jak jest, grupa otwarta dla wszystkich. Każdy może napisać. A zamknięta osobna będzie. Tam będzie można więcej napisać 😂😂 nikt poza nami tego nie przeczyta. A tutaj każdy może - ktokolwiek chce wejść, bez nicku poczytać itp. I no skojarzyć kogoś dlatego nie pisze dużo o sobie. Wystarczy ze jedna rzecz bym napisała to kto mnie zna od razu skojarzy ze ja to ja
[/QUOTE]
Ok już rozumiem wszystko dzięki ☺️☺️☺️
 
reklama
Warto zaopatrzyć się sokiem z czarnego bzu. Niedosc ze pyszny , zdrowy i mi zawsze pomaga. A gdy akurat mi się skończy to tak jak piszesz herbata z cytryna i miodem. Ja juz profilaktycznie piję, jak tylko się słabiej czuje.
Właśnie sok z czarnego bzu jest też dobry sama dzieciom codziennie daje i oczywiście sama sok robię bo u mnie sporo bzu rośnie żal nie zrobić ☺️
 
Ciśnienie mam też kosmos ale dostałam jakieś tam leki czuje się lepiej jednak trzeba się oszczędzać. Dziękuję w miarę możliwości będę pisała.
Jak tylko możesz to odpoczywaj. Mi jak ciśnienie dowali to chociaż głowę na poduszce położę i jest lepiej ale ja już 3x dziennie jem leki. Będzie dobrze😊
 
reklama
Do góry