reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Od razu mówię, że się nie znam, ale może spróbuj pójść do innego ginekologa. Moja poprzednia babka też był a oszczędna w słowach i na zadane pytanie odpowiadała wymijająco. Poza tym miała gorszy sprzęt niż ta u do ktorej chodzę teraz. Inny lekarz to może inne spojrzenie na sprawę :)
Ja tez bym poszła do innego lekarza. Ja też muszę czekać, wizytę mam na 25 ale patrzę codziennie czy coś się wcześniej nie zwolni. Trzymaj się!
 
reklama
Mnie to nic nie boli. Właśnie wróciłam z 10 km spaceru😂
ja Ogólnie mam kłopoty z kręgosłupem. W październiku miałam mieć rezonans, ale nigdy tak nie promieniowało. Od bioder do nóg i nie wiem czy to wiązać z ciąża czy nie. Ja też nonstap w ruchu, prace też mam taką że innaczej się nie da ale takie dolegliwości dopiero dziś się pojawiły.
 
Strasznie mnoe dziś od rana bolą nogi i biodra, nie miałam tak w poprzednich ciążach. Ma tak któraś?

Ja! Właśnie Dziś, nogi mnie bolą, uda i łydki, ale biodra nie. I do tego ból krzyża i brzucha cos jak przed @. Jak się kładę to przechodzi. Z tym, że ja jeszcze ę przed testem, więc nie bierz tego co pisze, jako wyznacznik. 😊
 
Mnie to nic nie boli. Właśnie wróciłam z 10 km spaceru😂
A ja jednak pomyłam okna. Synuś pojechał do babci więc wykorzystałam okazję. Ja też nie mam żadnych dolegliwości poza bolacymi piersiami. Czasem jak się robię głodna to zaczyna mnie modlić i czuje raz na jakiś czas od wczoraj kłucie w okolicach prawego jajnika. Ale mam ostatnio często nerwobóle na żebrach i to kłucie to takie samo uczucie jak nerwoból :)
 
Hej dziewczyny mam za sobą już jedno poronienie w 8 tc (nierozwijanie się płodu, słabe tętno) w maju tego roku.
Dzisiaj z przyjemnością mogę dołączyć do waszego grona.:)
Lekarz od samego początku starań przepisał mi acard rano i neoparin na wieczór ( brać od pierwszych dni ciąży).
W przyszły tygodniu mam wizytę mam nadzieje że tym razem wszystko będzie dobrze.
 
reklama
ja Ogólnie mam kłopoty z kręgosłupem. W październiku miałam mieć rezonans, ale nigdy tak nie promieniowało. Od bioder do nóg i nie wiem czy to wiązać z ciąża czy nie. Ja też nonstap w ruchu, prace też mam taką że innaczej się nie da ale takie dolegliwości dopiero dziś się pojawiły.
Myślę, ze warto o tym napomknąć lekarzowi, mnie biodra i nogi bolały w ciąży ale pod koniec.
 
Do góry