reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Zdarza się nieraz zanim okazało się że jestem w ciąży to dwa dni pod rząd wieczorem bolał tak normalnie cały brzuch .
 
reklama
Boli was brzuch co jakiś czas?
Plamien ani nic takiego nie mam.
Po prostu co jakiś czas boli mnie brzuch.
Dzis rano tez juz zdążyłam to odczuć.
To moja 1 ciąża i czytam różne rzeczy i sie boje
.

Boli, w nocy mnie dziś bolał szukałam lepszej pozycji do spania. W ciągu dnia tak nie odczuwam ale wieczorami tak jakby kuje w boku
 
Boli was brzuch co jakiś czas?
Plamien ani nic takiego nie mam.
Po prostu co jakiś czas boli mnie brzuch.
Dzis rano tez juz zdążyłam to odczuć.
To moja 1 ciąża i czytam różne rzeczy i sie boje
Bolał mnie dotąd, aż dostalam luteinę - być może niski progesteron to powodował, ale sądzę że dużo bardziej się niepokoiłam bez niej zwłaszcza że już jestem po poronieniu. Myślę że stresowanie się i martwienie odbijało mi się też w tych bólach brzucha 🤷🏻‍♀️
 
No nie wiem bo w ogóle się nie czuję jakbym była w ciąży 😅
Boli was brzuch co jakiś czas?
Plamien ani nic takiego nie mam.
Po prostu co jakiś czas boli mnie brzuch.
Dzis rano tez juz zdążyłam to odczuć.
To moja 1 ciąża i czytam różne rzeczy i sie boje
Tak zdąży się chwilowy delikatny, taki jak na okres. Też się zawsze obawiam niby normalne, ale strach jest
 
Boli was brzuch co jakiś czas?
Plamien ani nic takiego nie mam.
Po prostu co jakiś czas boli mnie brzuch.
Dzis rano tez juz zdążyłam to odczuć.
To moja 1 ciąża i czytam różne rzeczy i sie boje
Boli, to normalne, macica się rozciąga ale pamiętaj, że kazdy ból który Cię niepokoi warto skonsultować z lekarzem. Mnie boki raz mniej raz więcej ale boli. Ja moge mieć trochę inne odczucia bo to 4 ciąza i moja macica dobrze wie co to za ból. To jest takie ciągniecie, trochę bólu w podbrzuszu ale nie mocnego. Brzuch spuchnięty 😂 zanik wcięcia w talii. Ja tak mam. I czasami czuje się jak w 5 miesiącu.
 
reklama
Ja się tak dobrze czuje ze czasem myślę czy aby na pewno wszystko ok. Jedynie piersi bolą. Martwi mnie to moje przeziębienie trochę i zastanawiam się czy nie wpłynie to źle? Mój mąż zrobił się taki czuły odkąd zobaczył 2 kreski na teście.
 
Do góry