reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porodówka Wodzisław Żory Jastrzębie - opinie

reklama
Hej, napiszesz jak przebiegła cesarka? Czy partner/mąż mógł być z Tobą? Ile dni spędziłaś w szpitalu? Mam termin na 1 czerwca, też będę rodzić w Jastrzębiu. Powoli myślę o cc, ponieważ maluch ułożony jest miednicowo [emoji52]
Super bylo w Jastrzębiu bardzo sobie chwale ja mialam 3cc wiec troche ciężej mialam bo godzine na stole bylam bo duze zrosty mialam tak to 20minut trwa zawsze czaswm do pol godziny zalezy....tak akurat sie moj mąż zalapal sie po cc kangurowal malego przy cieciu nie moze byc nikt bo to operacja jest... 5lutego cc mialam. 3doby bylam
 
Super bylo w Jastrzębiu bardzo sobie chwale ja mialam 3cc wiec troche ciężej mialam bo godzine na stole bylam bo duze zrosty mialam tak to 20minut trwa zawsze czaswm do pol godziny zalezy....tak akurat sie moj mąż zalapal sie po cc kangurowal malego przy cieciu nie moze byc nikt bo to operacja jest... 5lutego cc mialam. 3doby bylam
Super [emoji846] Dziękuję za odpowiedź [emoji846] Wszystkiego dobrego.
 
Witam, czy ja mogę ponowić pytanie o porodówkę w Żorach i lekarzy, którzy pracują w Szpitalu w Żorach? Chciałabym prywatnie prowadzić ciążę u danego lekarza, ale zależy mi na tym, żeby dyżurował w Szpitalu. Będę wdzięczna za informację o dobrych położnych z Żor. Z góry dziękuję.
 
Witam, czy ja mogę ponowić pytanie o porodówkę w Żorach i lekarzy, którzy pracują w Szpitalu w Żorach? Chciałabym prywatnie prowadzić ciążę u danego lekarza, ale zależy mi na tym, żeby dyżurował w Szpitalu. Będę wdzięczna za informację o dobrych położnych z Żor. Z góry dziękuję.
Moja szwagierka rodziła w Żorach i sobie chwaliła ale niewiem jak teraz tam wygląda opieką bo było to kilka lat temu...musisz najlepiej poszukać na stronie lekarza z Żor szpitala...może tam będzie coś pisać
 
Witam, czy ja mogę ponowić pytanie o porodówkę w Żorach i lekarzy, którzy pracują w Szpitalu w Żorach? Chciałabym prywatnie prowadzić ciążę u danego lekarza, ale zależy mi na tym, żeby dyżurował w Szpitalu. Będę wdzięczna za informację o dobrych położnych z Żor. Z góry dziękuję.
Nie polecam żadnego z tamtych lekarzy do prowadzenia ciąży jak i rodzenia.
Ewentualnie kupczak jest spoko, ale nie wiem czy on prowadzi ciążę prywatnie.
 
A gdzie w ogóle znajdę informacje kto obecnie pracuje w Szpitalu w Żorach, bo na stronie szpitala niestety nie ma informacji, a na innych stronach są nieaktualne. W samym szpitalu informacji udzielić nie chcą 😔
 
reklama
A gdzie w ogóle znajdę informacje kto obecnie pracuje w Szpitalu w Żorach, bo na stronie szpitala niestety nie ma informacji, a na innych stronach są nieaktualne. W samym szpitalu informacji udzielić nie chcą 😔
W szpitalu przy ordynatorem jest Koper - tak naprawdę on o wszystkim decyduje, tylko nie chciałabym u niego prowadzić ciąży, bo nie jest sympatyczny.
Gaweł - ma prywatną praktykę, ale nie polecam, liczy się $$ no i pracuje w szpitalu tylko w środy, więc ciężko na niego trafić przy sn
Kupczak - polecam
Mencel - tutaj nie mam zdania.
 
Do góry