reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️

Ja Was będę podpytywać o te wszystkie leki i stymulacje bo wracam po 3 miesiącach, a tu wszystkie w ciąży albo prawie rodzą :o 😅

Chyba tylko ja i Magdusia zostałyśmy ze starych staraczek. Chyba że mi się wydaje 🤔
Ja jestem... Nadal.
Zrobiłam sobie przerwę od forum, ale wyświetliło mi się, że napisałaś, więc nie mogłam nie zaglądnąć 😊
U mnie kicha, bez owulacyjne cykle... Już 9 cykli starań za mną... 3cykle z zastrzykiem z gonatropinami, nadal nie pęka pęcherzyk..
Teraz porażka, test pozytywny owu miałam w 8dc, poszłam w 9 dc był pęcherzyk bodajże 21mm i miałam zastrzyk, 12dc usg i nie pękł... Znowu. Dostałam okres wcześnie, bo mój cykl trwał 20 dni... Obecnie mam 4dc i w poniedziałek monitoring 🙄 mam już dość.
Dobrze, że mamy remont kuchni i łazienki, bo bym płakała codziennie...
 
reklama
Ja jestem... Nadal.
Zrobiłam sobie przerwę od forum, ale wyświetliło mi się, że napisałaś, więc nie mogłam nie zaglądnąć [emoji4]
U mnie kicha, bez owulacyjne cykle... Już 9 cykli starań za mną... 3cykle z zastrzykiem z gonatropinami, nadal nie pęka pęcherzyk..
Teraz porażka, test pozytywny owu miałam w 8dc, poszłam w 9 dc był pęcherzyk bodajże 21mm i miałam zastrzyk, 12dc usg i nie pękł... Znowu. Dostałam okres wcześnie, bo mój cykl trwał 20 dni... Obecnie mam 4dc i w poniedziałek monitoring [emoji849] mam już dość.
Dobrze, że mamy remont kuchni i łazienki, bo bym płakała codziennie...
Współczuję kochana, zapadlas mi w pamięci.

U mnie też niestety ciąży brak, przyczyny brak, leci 3 rok starań [emoji17][emoji17][emoji17] dziś 1 dc, ale staram się nie poddawać. Jutro wizyta w klinice, a ja dostałam okres [emoji2356][emoji2356][emoji2356][emoji2356]
 
Współczuję kochana, zapadlas mi w pamięci.

U mnie też niestety ciąży brak, przyczyny brak, leci 3 rok starań [emoji17][emoji17][emoji17] dziś 1 dc, ale staram się nie poddawać. Jutro wizyta w klinice, a ja dostałam okres [emoji2356][emoji2356][emoji2356][emoji2356]
No właśnie ja Ciebie też pamiętam, najbardziej Twoje słowa motywacji i wsparcia 😊 wierzę, że każdej z nas się w końcu uda.

Gin mi powiedział, że jak będzie pęcherzyk dominujący, to znowu pregnyl lub ovitrelle, to m być ostatnia próba przez wdrożeniem innego leczenia... Ale póki co mi nie powiedział co planuje, może nie chciał mnie straszyć na razie... Myślę, że karze zrobić AMH i skieruje na laparo. Boję się tego, bo już podczas tych 9 cykli na same monitoringi wydałam nie mało, 1 wizyta 150zl,a monitoring to 3x w cyklu wizyta 😔 bo gin prywatnie, jakby mi przyszło płacić za laparo to rezygnuje, bo straciłam pracę 😕 nie mogę znaleźć jeszcze nowej, więc jestem w zawieszeniu 😔
 
No właśnie ja Ciebie też pamiętam, najbardziej Twoje słowa motywacji i wsparcia [emoji4] wierzę, że każdej z nas się w końcu uda.

Gin mi powiedział, że jak będzie pęcherzyk dominujący, to znowu pregnyl lub ovitrelle, to m być ostatnia próba przez wdrożeniem innego leczenia... Ale póki co mi nie powiedział co planuje, może nie chciał mnie straszyć na razie... Myślę, że karze zrobić AMH i skieruje na laparo. Boję się tego, bo już podczas tych 9 cykli na same monitoringi wydałam nie mało, 1 wizyta 150zl,a monitoring to 3x w cyklu wizyta [emoji17] bo gin prywatnie, jakby mi przyszło płacić za laparo to rezygnuje, bo straciłam pracę [emoji53] nie mogę znaleźć jeszcze nowej, więc jestem w zawieszeniu [emoji17]

Ja też miałam skierowanie na laparo, ale się nie zdecydowałam [emoji17][emoji17][emoji17] ale powoli zmieniam zdanie....
U mnie to na kasę chorych, ale strasznie się boję operacji.
 
Ja Was będę podpytywać o te wszystkie leki i stymulacje bo wracam po 3 miesiącach, a tu wszystkie w ciąży albo prawie rodzą :o 😅

Chyba tylko ja i Magdusia zostałyśmy ze starych staraczek. Chyba że mi się wydaje 🤔
Od dłuższego czasu nie zaglądam na forum a tu taka niespodzianka! @rossig witaj. Nowych staraczek dużo a jak mam wrażenie, że sama tu zostałam. Po trzech latach starań już nie liczę. Jestem 1 cykl po HSG jajowody drożne, mój połówek w środę powtarza badanie nasienia. Zobaczymy choć nie nastawiam się. A co @aga.i.nieszka ?
 
No to melduje się po dzisiejszej wizycie, nic nowego, pęcherzyk jest, 22mm, endo 6, wszystko pięknie, śluz piękny, test owu wychodzi pozytywny i tu zonk, bo wg gina warunki jak każdy mój cykl są naprawdę super, tylko czemu ten pęcherzyk nie pękł ostatnie 3 cykle po hcg? 🤷‍♀️ No one knows. On też czuję się tym wszystkim zdziwiony... Dostałam ovitrelle, pojutrze kontrola i duphaston przez 14 dni, ale powiem Wam, że naprawdę juz nie wierzę, że ten pęcherzyk pęknie, bo niby czemu miałby 🤦‍♀️🙄
 
No to melduje się po dzisiejszej wizycie, nic nowego, pęcherzyk jest, 22mm, endo 6, wszystko pięknie, śluz piękny, test owu wychodzi pozytywny i tu zonk, bo wg gina warunki jak każdy mój cykl są naprawdę super, tylko czemu ten pęcherzyk nie pękł ostatnie 3 cykle po hcg? [emoji2368] No one knows. On też czuję się tym wszystkim zdziwiony... Dostałam ovitrelle, pojutrze kontrola i duphaston przez 14 dni, ale powiem Wam, że naprawdę juz nie wierzę, że ten pęcherzyk pęknie, bo niby czemu miałby [emoji2356][emoji849]
3mam kciuki, żeby jednak pękł. Może większa dawka leku?
 
Ale ten czas leci! Gratulacje zdrowego dzidziusia [emoji7]
Hej [emoji4] Fajnie że jesteś:)
U mnie zaraz 13 tyg ciąży
Jestem po prenatalnych,dzidziuś zdrowy i piękny [emoji3059]
Ale fajnie że o mnie wspominasz, wpadłam tu poczytać czy @rossig rozkręciła wątek (super udało się zebrać ekipę!) i dopiero zauważyłam że ktoś mnie wspomina. Muszę częściej sprawdzać powiadomienia [emoji28]
Od dłuższego czasu nie zaglądam na forum a tu taka niespodzianka! @rossig witaj. Nowych staraczek dużo a jak mam wrażenie, że sama tu zostałam. Po trzech latach starań już nie liczę. Jestem 1 cykl po HSG jajowody drożne, mój połówek w środę powtarza badanie nasienia. Zobaczymy choć nie nastawiam się. A co @aga.i.nieszka ?
 
@aga.i.nieszka czy ja dobrze widzę, że jesteś na czerwcowych? Coś mi mignęło, ale mam nadzieję, że to prawda [emoji873] opowiadaj [emoji8]
Ale ten czas leci! Gratulacje zdrowego dzidziusia [emoji7]Ale fajnie że o mnie wspominasz, wpadłam tu poczytać czy @rossig rozkręciła wątek (super udało się zebrać ekipę!) i dopiero zauważyłam że ktoś mnie wspomina. Muszę częściej sprawdzać powiadomienia [emoji28]
 
reklama
Jakoś tak się złożyło że jestem a miał być cykl bezowulacyjny [emoji85][emoji14] ale to świeża sprawa. Beta dobrze przyrasta, badałam w sobotę i wczoraj, a co dalej będzie to zobaczymy [emoji4]
@aga.i.nieszka czy ja dobrze widzę, że jesteś na czerwcowych? Coś mi mignęło, ale mam nadzieję, że to prawda [emoji873] opowiadaj [emoji8]
 
Do góry