reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Twoje [emoji8] też

Zdaje się ze razem z [mention]•αηgεℓ• [/mention] jesteśmy po owulce, wiec teraz seksy nie pełnia już innej roli niż dla przyjemności [emoji16] ja jeszcze za tydzień będę robić proga, bo jakoś nie mam pewności, choć dziewczyny mówiły, ze jak jest płyn to była [emoji2272]
 
U mnie starania chyba ok [emoji23]
Bobosexy były 9,11,12,13,14,15 [emoji2960][emoji2960]
Dzisiaj 16dc [emoji16]

Czekam już na te USG jak na zbawienie , mam nadzieję , że pęcherzy pękł i te endometrium chociaż minimalne do zamieszenia [emoji4]

Trzymam mocno, mocno kciuki! W końcu idziemy łeb w łeb, a u mnie endo w normie, wiec i u Ciebie musi być [emoji16]
 
Zdaje się ze razem z [mention]•αηgεℓ• [/mention] jesteśmy po owulce, wiec teraz seksy nie pełnia już innej roli niż dla przyjemności [emoji16] ja jeszcze za tydzień będę robić proga, bo jakoś nie mam pewności, choć dziewczyny mówiły, ze jak jest płyn to była [emoji2272]
Ja się też zastanawiałam czy robić proga, ale skoro był pęcherzyk i go nie ma to owu była więc szkoda kasy na badanie... 🤔
U mnie starania chyba ok 😂
Bobosexy były 9,11,12,13,14,15 🤭🤭
Dzisiaj 16dc 😁

Czekam już na te USG jak na zbawienie , mam nadzieję , że pęcherzy pękł i te endometrium chociaż minimalne do zagnieżdżenia😊
Ja też czekam na Twoje USG, na którą masz? 🤗🤞
 
reklama
Do góry