reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Kochana a ile masz lat ze pappa ci wyliczylo takie ryzyko? Jakie byluy markery bialka i pappy? U mnie ryzyyko 1:59 mam 36 lat i beta 3,80 zrobilam sanco i czekam dzisiaj 3 dzien na wyniki.
W czerwcu skończyłam 30 lat.
Mam problem z hormonami i tarczycą i regularnością miesiączki...
Biorę euthyrox i luteinę 100.
 
reklama
Ja tez biore progesteron luteina 600 i 3 x duphaston ale lekarz mi powiedzial ze to nie ma wplywu na wynik. A jaka mialas bete i bialko? Czytalam ze tarczyca moze miec wplyw. Trzymam kciuki za Ciebie ;)
 
Ja tez biore progesteron luteina 600 i 3 x duphaston ale lekarz mi powiedzial ze to nie ma wplywu na wynik. A jaka mialas bete i bialko? Czytalam ze tarczyca moze miec wplyw. Trzymam kciuki za Ciebie ;)
Zobaczę w domu bo teraz nie pamiętam 😊. Właśnie już różne opinie czytałam/słyszałam 😊
Serdecznie dziękuję 😍😍😍 ja również trzymam za Ciebie mocno kciuki 😍😍😍
 
reklama
Do góry