reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Probowalam i dostałam kosza 😥😥😥😥😥
Mój się boi, powiedział że jak wejdziemy w 2 trymestr to delikatnie spróbujemy 😥
Nosz I co mi zostało? Wezmę Jasia między nogi i idę spać 🙈
To mu powiedz, że jak tak stawia sprawę to niech kupi Ci zabawkę! 😁
Nie wiem czego panowie sie boją. Mój tam robi co chce skoro widzi, że krzywda mi się nie dzieje 😊
Niech ten mój chlop już wraca 🤤🤤🤤🤤
 
Wiecie co? Wy to fajne babki jesteście😘
Jak nie tematy O kupie były, to o seksie, w sumie jakiego tematu się nie rzuci, to na każdy pogadamy.
Jesteście supcio 🤩🥰
A teraz idę spać, jutro z rana będę nadrabiać pewnie z 40 stron 🙈😂
Dobranoc , kolorowych 😁
No właśnie cos z bąkami ostatnio ucichło i tak smutno😂 nie wierze,ze po tych kebabach nie ma sensacji żadnych!😜 ja jakoś tydzień temu jadłam fasolkę po bretońsku 3 dni pod rząd to sobie wyobraźcie...😂
 
Dziewczyny piszecie w takim tempie, ze doczytać Was chyba nie zdołam... co trochę nadgonie, to znów 20 stron przede mną!

Właśnie skończyłam eksperymentować z kwaskiem cytrynowym i wodorowęglanem sodu z synem... Balonik sie sam nadmuchała. Starszak szczęśliwy w łóżku a ja czytam i czytam, i czytam...

polecasz tą z Biedronki? 🤔🤔 zastanawiam się nad zakupem, bo nie była droga, więc nawet jak mi nie przypasuje to tak nie bedzie mi szkoda tej kasy 🙈🙈

Skusilam się na tą poduchę z biedronki i jak dla mnie ok :) śpię w niej wtulona jak kot :) Mąż zazdrosny! Wcześniej wtulałam się w jego ramię... a teraz poducha ;) Nie wiem jak długo pozwoli mi ją w łóżku trzymać :D
Co do jakości - to na razie wydaje się ok, ale co można powiedzieć po tygodniu używania :) pewnie straci trochę formę od tego wtulania :p

Ale jestem dobrej myśli - mam tez mniejszą, taką do karmienia z poprzedniej ciąży i pomimo częstego używania, prania poszewki jest w bardzo dobrym stanie :) ale w sumie nie pamietam jaka to dokładnie firma była.
 
To mu powiedz, że jak tak stawia sprawę to niech kupi Ci zabawkę! [emoji16]
Nie wiem czego panowie sie boją. Mój tam robi co chce skoro widzi, że krzywda mi się nie dzieje [emoji4]
Niech ten mój chlop już wraca [emoji1786][emoji1786][emoji1786][emoji1786]
To samo mój [emoji6] nawet w ciąży " mocniej " sobie poczyna [emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Do góry