reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Przesyłam raport z pola bitwy. 😁 Właśnie jestem po wizycie. Maleństwo tańcowało całe badanie usg. 😅 Torbiel zniknęła, płaski worek płodowy (który na początku wyglądał jak banan, zamiast być owalny) jest już piękny i okrągły. Lekarka mówiła, że nie ma się wręcz do czego przyczepić. Za 2 tygodnie mam mieć prenatalne (to będzie 13tc). Także, no jaram się jak znicz w zaduszki i uśmiech nie schodzi mi z twarzy. 😁

Super wiadomość🙂 Gratulacje😘
 
reklama
Przesyłam raport z pola bitwy. 😁 Właśnie jestem po wizycie. Maleństwo tańcowało całe badanie usg. 😅 Torbiel zniknęła, płaski worek płodowy (który na początku wyglądał jak banan, zamiast być owalny) jest już piękny i okrągły. Lekarka mówiła, że nie ma się wręcz do czego przyczepić. Za 2 tygodnie mam mieć prenatalne (to będzie 13tc). Także, no jaram się jak znicz w zaduszki i uśmiech nie schodzi mi z twarzy. 😁

Super 😍 a ile dzidziuś ma już cm?🙂 pytam z ciekawości bo ja dzisiaj mam 9+5 i się zastanawiam ile moj może mniej więcej mieć ,a wizyta dopiero w środę po dwóch tygodniach 😀
 
Dziewczynki! U mnie radość. Młode żyje i ma się dobrze 😀 wg crl 11+2. Termin mi sie przesunął z 7 na 4 maja. W takim tempie kwietniowka zostanę. 😂
 

Załączniki

  • 20201015_104840.jpg
    20201015_104840.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 67
reklama
A ja tylko Wam napiszę, że niby nadal jestem zmęczona i senna, nadal mam mdłości, ale i tak już jest zdecydowanie lepiej :) ... bo mdłości już nie non stop, tylko głównie jak jestem głodna, a i głowa też nie boli 24h na dobę, więc wraca mi taka jasność myślenia czasem :D Wprawdzie nadal nie mam siły gotować i sprzątać, więc dom wygląda jak pobojowisko a jem głównie rzeczy z restauracji, ale naprawdę już powoli odczuwam ulgę i widzę światełko w tunelu, jest lepiej i będzie jeszcze lepiej ;)
 
Do góry