reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Ja biore luteine 2x dz po 50 mg, na poczatku ciazy i przed bralam 3 x duphaston do tego, potem 2 x duphaston, a w 13 tyg byl odstawiony. Ale ja nie mialam krwawien, za to krwiaka ktory sie wchlonal, a przed ciaza niedomoge lutealna- bez duphastonu by sie nic nie udalo.
Aha i wciaz bierzesz? A w ktorym tyg jestes?
 
reklama
Ja dzis nie mam weny na obiad do sklepu tez mi sie jakos daleko nie chce isc,to zrobie salatke z brokula,jajka,moze ser,moze szynka,co mi wpadnie pod reke
Ja w soboty nigdy sie nie przemęczam z obiadem. Dziś akurat mam fasolke po bretońsku z wczoraj ale zazwyczaj na szybko robie żurek, albo jakieś gotowe pierogi ewentualnie w pobliskiej jadłodajni bierzemy jakiś obiad. Dopiero ogarnełam łazienke i kuchniez gdzie tam reszta 😅 miałam dzisiaj iść na pobranie krwi i zapomniałam, trudno wstanę wcześniej i pójdę w tygodniu.
Dziewczyny a takie pytanie mało dzieciowe i ciążowe: jakie myjki polecacie do okien? Żeby sprawdziła się też do luster i najlepiej do kabiny prysznicowej
 
Chyba przechodzę jakieś wahania nastrojów. Już się przewijał ten temat, ale przypomnijcie mi czy Wy też miałyście bóle podbrzusza tak późno? Jestem dzisiaj 13+6 i od dwóch dni wieczorami mam wrażenie że boli mnie macica i okolice jajników. Raz z jednej, raz z drugiej strony.
Wczoraj, aż się popłakałam. Nie z bólu, ale ze strachu że coś jest pewnie nie tak, że na takim etapie mam bóle 🙄😐

Ja (13t2d) miałam wczoraj tez podobny ból w dole brzucha i w jednym boku taki pulsujący ból a w nocy bolał mnie żołądek jakby się kurczył (dziwne uczucie ciężkie do opisania :) )wiec może to teraz taki etap :)
 
Chyba przechodzę jakieś wahania nastrojów. Już się przewijał ten temat, ale przypomnijcie mi czy Wy też miałyście bóle podbrzusza tak późno? Jestem dzisiaj 13+6 i od dwóch dni wieczorami mam wrażenie że boli mnie macica i okolice jajników. Raz z jednej, raz z drugiej strony.
Wczoraj, aż się popłakałam. Nie z bólu, ale ze strachu że coś jest pewnie nie tak, że na takim etapie mam bóle 🙄😐
Ja jestem teraz 16+5 i też mam praktycznie każdego dnia takie uczucie delikatnego ciągnięcia, kłucia i lekkich skurczów w podbrzuszu. Ale nie panikuje, domyślam się że Dzidzia potrzebuje coraz więcej miejsca w brzuszku 😊🤗
 
To, ja się też pochwale moim brzuszkiem 15+5 tc, ciąża 3 :) ale moja Tesciowa dziś stwierdziła że oo malutki malutki bo jej chrześnica która ma termin po mnie na 8.04 ma większy pff ja miałam, zawsze małe brzuszki i się cieszyłam bo nie miałam problemów z zawiązywaniem butów czy goleniem się tem na dole... No ale startuje z większą waga niż w poprzednich ciążąc więc pewnie będzie ciężej.
Wcale nie malutki :)
 
Czy ktoras z was bierze jeszcze dushpaston lub jakas forme luteiny?ja po ostatnim plamieniu pytalam mejlowo jednej lekarki z pl kliniki i mowila zeby brac znowu a jak sie skoncza to przyjsc na wizyte.Umowilam sie do jeszcze innej kliniki Polskiej(latwiejszy dojazd) za dwa tygodnie i inna lekarka tam jest,ale czekam az mi odpisze we wgorek czy brac czy nie progresteron.Narazie biore znowu,tylko nie wiem wlasnie czy na tym etapie 14+4 cos to daje bo juz lozysko wszystko robi...plamienie nie wrocilo mam sluz zoltawy taki jak przedtem,moze to bylo jednak od sexu.nie wiem czy brac czy nie brac nie chce se zaszkodzic tym progiem

Ja biore cały czas luteina.. Euthyrox acard i zastrzyki.. Moja mówi że brać cały czas a do kiedy nie wiem.. Nie mam żadnych boli ani plamień. I wsumie mogłabym już odstawić luteinę...
 
Ja jestem teraz 16+5 i też mam praktycznie każdego dnia takie uczucie delikatnego ciągnięcia, kłucia i lekkich skurczów w podbrzuszu. Ale nie panikuje, domyślam się że Dzidzia potrzebuje coraz więcej miejsca w brzuszku 😊🤗
U mnie dziś 17+0 i też mam takie ciągnięcia albo jak leżę za długo na jednym boku. Też mi się wydaje że dziecko coraz bardziej ruchliwe ale jeszcze nie czuje ruchów. Wydawało mi się że tak ale nie wiem czego się spodziewać dokładnie więc nie przywiązuje się do myśli, że to to :)
 
reklama
Do góry