reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Ja mam myjkę Karchera i bardzo polecam. Super ściąga płyn z okna i nie zostawia smug. Sprawdza się rewelacyjnie przy dużych rozsuwanych oknach salonowych i radzi sobie nawet z oknami dachowymi :)


Jak na początku ciąży mdłości i wymioty nie pozwalały mi dbać o dom... mąż z czystego lenistwa zakupił samosprzatającego robota. Teraz żałuje, ze tqyle na to czekaliśmy! Mam z głowy odkurzanie i mycie!
Wiec dla równowagi cały dzień spędziłam w kuchni :) Nawet już rolada śmietanowa w lodowce i chlebek wstawiony na nocne wyrastanie :) na śniadanie będzie prosto z pieca :)
My mamy roombe ale tylko odkurza , a myjący sprawdza się? Myje się jakimś plynem czy sama woda ?bo też sie zastanawiam nad kupnem myjącego :) trzeba sobie ułatwiać 😄
 
reklama
Chrapiące 😂🙈 Hahaha 😄
U mnie zawsze po 22:00 zaczyna się taki szaleńczy, nieposkromiony głód... Jeśli się nie objem, nie dopiję colą, to po prostu mnie strasznie mdli. Cóż począć 🤷‍♀️
skąd ja to znam 🙈🙈🙈
Nadal mam mega apetyt na słodkie, więc moje śniadanie jak wstanę składa się z ciastek albo pierników w czekoladzie 🙈🙈🙈😳🙄😂 do tego w ciągu dnia Pepsi litrami pita, a waga jak stała tak stoi 😳😳🙄🙄🤔🤔
 
Też zawsze miałam problem z piciem.. Nawet nie będąc w ciąży byłam raczej z tych, którym to zupełnie wystarcza herbata rano.. w pierwszej ciąży też nie zwracałam jakoś na to uwagi,po prostu piłam wtedy,gdy odczuwałam potrzebę. Później naczytałam się,że oczywiście ma to wpływ na ilość wód itd. więc podczas wizyty u lekarza zapytałam jak u mnie to wygląda. Stwierdził wtedy,że wszystko jest ok,więc po prostu odpuściłam picie na siłę..
Ja akurat piłam zawsze dużo wody, w ciąży jakoś tak mi sie zmieniło ale staram się pić ile mogę, mam jednak teraz taką fazę na herbatki ziołowe, owocowe , takie jesienne smaki 🍁😌
 
Ja wlasnie w moim otoczeniu mialam 3 osoby po cesarkach, nie ze wskazan tylko wlasnie w przebiegu porodu tak wyszlo. I sama z takiej jestem😉, mama zaczela tracic przytomnosc no i mnie wyciagneli😉
no ja też nie planowałam cc, nawet nie brałam tego pod uwagę, pojechałam ze skurczami do szpitala i położyli mnie pod ktg, bo nie było rozwarcia...tam skurcze ustały (tzn ja je czułam, ale ktg nie pokazywało), ale za to pokazało, że dziecku tętno spada, więc chwilę później już byłam na sali operacyjnej
 
reklama
Ja ciagle myśle o CC bo po 2 vaginalnych boje się ze kolejny taki poród i będę mieć stałe problemy z nietrzymaniem moczu. Po drugim porodzie miałam tylko chwilowy problem a byłam przerażona. Nie boje się bólu ani nacinania bo to ok, tylko tego ze będę biec po nowa bieliznę po każdym kichnięciu albo jeszcze gorzej i bez kichnięcia. Tylko CC to jednak poważna operacja i nie mam z tym doświadczeń i tak bez wskazań boje się to forsować.
 
Do góry