reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Spokojnie poród wcale nie musi być taki straszny :) dlatego lepiej nie słuchać opowieści cioci mam babć itd tak mój gin mi zawsze gadał bo potem, czym bliżej tym kobieta wszędzie szuka informacji i filmików z porodu kogoś, a okazało się że nie było tak źle, oprócz masażu szyjki porod był ok tylko że byłam po terminie i był wywoływany oksytocyna pierwszą to chyba z 7h rodziłam a druga z 4h? Mimo że na wypisie pisali mi że więcej rodziłam bo liczyli czas od podłączenia do kroplówki aa nie od skurczy, po porodzie stwierdziłam że w sumie mogłabym jeszcze rodzic :) a mój maz na mnie taki luk hehe przy obydwu ze mną rodził więc widział ile kobieta musi się nameczyc :)
 
reklama
Czy wy też tak macie że jakiś czas od badania USG to zaczynacie się zastanawiać czy wszystko ok? Mu tej pewności starcza na ok 1,5 tygodnia 😂🙈. A najblizsza wizyta dopiero 27.10... :/
No z ust mi to wyjelaś!
USG 06.10 wszystko jest dobrze! 03.11 mam wizytę u prowadzacej, u drugiej 23.11, a połówkowe 19.11. Tetaz sie zastanawiam czy nie iść na takie priv USG pomiędzy? Bo rozpiętość pomiędzy USG będzie 6 tygodni. Co myślicie?
Czuje się świetnie, brzuszek widoczny tylko wieczorem jak sie najem, więc juz rozmyslam...🤔 bo naprawdę nawet super spię.
 
ja płeć ostatecznie poznałam teraz w czwartek to był 16tc (16+2) i lekarz powiedział, że na 200% to dziewczynka :) jak się dziecko ładnie ułoży to jest duża szansa., że poznasz jutro płeć 😊😉
Ja mam wizytę w najbliższy piątek to będzie skończony równo 16 tydzień.. Jestem mega podekscytowana ze może uda się ustalić płeć 🙂 serce mówi że dziewczynka a rozum że chłopiec.. Mam już synka więc fajnie jak dla odmiany byłaby córeczka 🙂 ale najważniejsze oby zdrowe!
 
@M_P_90 - moja koleżanka po dwóch cesarkach niedawno urodziła SN i bardzo sobie chwali. Ale to już nie jest taki normalny SN. Nie możesz mieć znieczulenia, musisz być w zasadzie cały czas pod ktg.

U nas kolejny słaby dzień. Ciekawe, kiedy to minie :/
A sanepid dalej o nas nic nie wie, to tak odnośnie organizacji w Pl :D
a czemu po cc nie można mieć znieczulenia przy sn? Mówiła Ci może? 🤔🤔🤔 kurcze, ja się bije z myślami...z jednej strony panicznie się boję naturalnego porodu i tego bólu, a z drugiej znowu cc to jednak poważna operacja i to znowu cięcie w tym samym miejscu...po cc mega szybko doszłam do siebie, chodziłam już na drugi dzień, brzuch bolał mnie tylko przez tydzień i to głównie w momencie jak macica się kurczyła, a bliznę mam mega ładną i nawet w bikini niewidoczną...po sn boje się jakiegoś uczulenia na szwy, nietrzymania moczu, boję się też bardzo nacinania krocza i tego, że dziecko się zablokuje i będą musieli użyć tych okropnych kleszczy albo vacum...nie mam pojęcia jaką decyzje podjąć...😳🙈🤔
 

Załączniki

  • 20201018_201036.jpg
    20201018_201036.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 22
Mama dziś mi coś wspominała. Jak mi okropnie szkoda i żal chorych na nowotwory [emoji17] skazywani są na ból i pewną smierc, bo poza koroną nie ma innych chorób już..
To prawda [emoji17] mam przykład w najbliższym otoczeniu , sąsiad 45 lat zaczął podejrzewać że coś się dzieję w marcu i w lipcu już się pożegnał z tym światem , nikt ... Kompletnie nikt nie chciał go zdiagnozować czy wysłać na badania.... A w domu matka leżąca po udarze [emoji29][emoji29][emoji29] cholernie niesprawiedliwe to jest.... Nie zdziwię się jak i on widnieje w statystykach zmarłych na koronę...
 
reklama
Do góry