reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Kamiśka ja poszłam wczoraj o 21 i od czwartej ogarniam forum 😉 nie jestem w stanie nadrobić, odpisuję, nadrabiam dalej, a za chwilę widzę ze ktoś już coś pisał 😁 np. o serialu Ku jezioru, czuję się opóźniona 😂
Ja miałam 3 godzinną drzemkę w dzień to na pewno pójdę spać o " ludzkiej" porze , yhym [emoji1751][emoji1751][emoji1751]
 
Oo fajnie chlopczyk bo duzo dziewczynek to rownowaga.
A tak wogole kto juz wie kto tam siedzi w srodku?moze jakos policzymy ile jest rozu i niebieskiego?
Ja czekam do wtorku na wizyte może się pokaże co tam ma. Marzę ovdziewczynce ale znając moje szczęście bedą jajka....
 
Kuźwa ja jestem codziennie na wątku a przegapiłam 😡
Albo lepiej, moze przespałam 🤣
Ja też codziennie czytam a przegapiłam bo myślałam że się wpisałam. Wpisałam się na tą powitalną, no ale cöż, może kiedyś dziewczyny mnie dodają na zamknięte.
Wczoraj pół dnia spędziliśmy w lesie, myślałam że pośpie sobie a tu mąż wstał o 5 a ja razem z nim :/
Mój tata był wczoraj zrobić test na covid. Także czekamy na wynik. Nie miałam z nimi kontaktu dwa tyg więc się o siebie nie martwie tylko o nich. Tato miał stan podgorączkowy, nie poszedł do pracy bo tam mierzą temperaturę więc i tak by go nie dopuścili do pracy, potem zadzwonili żeby jechał zrobić test. Myślę że wyjdzie ujemny a temperaturę ma z przewiania. Niestety on lubi wyjść na dwór w samych spodenkach, albo iść dołożyć do pieca w majciochach... Zobaczymy
 
Wiecie co, oczywiście możemy się różnić zdaniem i mieć różne podejście do tematu ale mnie jakoś zdołowała decyzja trybunału... Pewnie gdybym nie była w ciąży to nie zasmuciloby mnie to a bardziej wkurzyło. A teraz jest mi smutno...
mi tez było bardzo przykro wczoraj po tej informacji. Długo w nocy nie spałam. Ustawa w formie jakiej była powinna zostać. Rozszerzanie jej to już być może byłoby kontrowersyjne jak na polskie realia.
 
Ja też codziennie czytam a przegapiłam bo myślałam że się wpisałam. Wpisałam się na tą powitalną, no ale cöż, może kiedyś dziewczyny mnie dodają na zamknięte.
Wczoraj pół dnia spędziliśmy w lesie, myślałam że pośpie sobie a tu mąż wstał o 5 a ja razem z nim :/
Mój tata był wczoraj zrobić test na covid. Także czekamy na wynik. Nie miałam z nimi kontaktu dwa tyg więc się o siebie nie martwie tylko o nich. Tato miał stan podgorączkowy, nie poszedł do pracy bo tam mierzą temperaturę więc i tak by go nie dopuścili do pracy, potem zadzwonili żeby jechał zrobić test. Myślę że wyjdzie ujemny a temperaturę ma z przewiania. Niestety on lubi wyjść na dwór w samych spodenkach, albo iść dołożyć do pieca w majciochach... Zobaczymy
Trzymam kciuki za zdrowie i negatywny test u Twojego Taty✊✊✊
 
reklama
Co do zębów...dziąsła mi strasznie krwawią więc pewnie wrócił problem ten co kiedyś miałam. Jeśli macie też problem to mi lekarz polecił i mi pomogło wtedy: mięciutka szczoteczka dla dzieci, pasta na problemy z ząbkami i dziąsłami ( u mnie lacalut) i płukanie jamy ustnej roztworem z wody i wody utlenionej by obkurczalo naczynka.
Więc od dziś znów zaczęłam stosować bo dzieciak mnie zębów pozbawi...
Ojjjj tak ja od początku tak krwawie przy myciu zębów ze chyba wypadną normalnie
Mam najbardziej miękka szczoteczkę i nic nie pomaga, wypróbuje co mówisz
 
Do góry