reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BTHCG PRZYROST - POMOCY

Marcik1987

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
5 Sierpień 2020
Postów
58
Hej dziewczyny! Czy są tu osoby z cukrzycą taką od wielu lat? Bardzo potrzebuje z kimś pogadać! Ja choruję od dzieciństwa, ciąża póki co rozwija się książkowo- ale cukry bardzo szaleją:(( proszę pomocy!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rozwiązanie
Acard mi pomógł, moj krwiak nie byl duży ale acard pomógł się go pozbyć, spytaj na wizycie u gina
Tylko po Acardzie mogą nasilać się krwawienia, jeśli krwiak będzie krwawił i wszystkie inne plamienia np.podczas badania na fotelu. Ja brałam Acard 2 lata przed ciążą i potem do 36 TC, miałam krwiaka, który krwawił i wszystkie krwawienia i plamienia pomimo końskich dawek luteiny się przez niego nasilały a co za tym idzie nasilały mój stres.
Hej dziewczyny, byłam tutaj na forum w sierpniu....po raz 3 poroniłam w tym roku...aż tu niespodzianka!! Trafiłam do kliniki INVICTA w Słupsku - worek pieniędzy na badania genetyczne itd. ( badania są w toku). Pani doktor przy badaniu ginekologicznym zauważyła, że być może jestem w ciąży i okazało się z bthcg tego samego dnia będąc jeszcze w klinice wynik dodatni. 20.10.2020 miałam wynik 36,9 dwa dni później 22.10.2020 77,960 a dziś jestem w szoku.... mamy 26.10.2020 a ja mam wynik 661,00!!! Czy to oznacza że teraz coś tez jest nie w porządku? przyrost to 191% dziewczyny czy któraś z Was miała taki przypadek?
hej! Gratulacje! Ja miałam bardzo długo takie przyrosty nie po 66% a po 170%! Myslalam, ze to może ciaza bliźniacza 😀 Ale nie! Bardzo silna ciaza się okazało:-) wcześniej tez niestety poroniłam. Aktualnie jestem w 18 tc i życzę Wam powodzenia 😘
 
Bardzo dziękuje za tak piękne słowa otuchy, chyba potrzebowałam ich bardziej niż sądziłam... jestem już tym wszystkim bardzo zmęczona:( ale psychicznie...W tym roku to już moja 4 ciąża...mój organizm jak widzicie walczy i bardzo chce:) a ja się nie poddaje! Jesteście kochane dziewczyny! Z całego serca Dziekuje! Marta z Białogardu
 
Cześć:) dziś a więc 29.10.2020 byłam na badaniach ( morfologia, mocz ) a że za każdym razem niemal że mdleję od pobrania krwi ( uraz z dzieciństwa) to od razu zleciłam bthcg i progesteron:) bthcg wyniosła 2223,00 .... a 26.10.2020 661,00. Naprawdę tak duży przyrost to nic złego?! Jutro jadę do Kliniki InVicta w Słupsku na badania:) czy pęcherzyk i zarodek mogą być już widoczne?
 
reklama
Cześć:) dziś a więc 29.10.2020 byłam na badaniach ( morfologia, mocz ) a że za każdym razem niemal że mdleję od pobrania krwi ( uraz z dzieciństwa) to od razu zleciłam bthcg i progesteron:) bthcg wyniosła 2223,00 .... a 26.10.2020 661,00. Naprawdę tak duży przyrost to nic złego?! Jutro jadę do Kliniki InVicta w Słupsku na badania:) czy pęcherzyk i zarodek mogą być już widoczne?
Pecherzyk powienien byc widoczny :)
A który masz tydzien? Może być na wczesnie na zarodek ale nigdy nie wiadomo :)
 
reklama
Do góry