reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

@middayjoy siadanie, raczkowanie i wstawanie często przebiega w różnej kolejności. Na samodzielny siad dziecko ma czas do 11 mies. Gdzieś tak czytałam, chyba u mamafizjoterapeuta.
Moja czasem właśnie zjada słoiczki po 8 i 9 mies. Choć to są mniejsze gródki niż nie raz jej sama zrobię. Dziś na śniadanie wciągnęła jajecznicę. Wcześniej jej jakoś nie podchodziła 😝
Na pierwszą gwiazdkę syn dostał m.in wielka wywrotkę w Wader. Uwielbiał w niej siadać i być włożony 😉 Do czasów szkolnych była w użyciu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
U nas dzisiaj omlet z mango byl na śniadanie ale na obiad wjedzie słoik bo mąż sobie mielone zazyczyl :D z zabawkami to prawda jest taka ze Roma i tak wybierze: miskę, butelkę, pasek etc... :D ale właśnie w tablicy manipulacyjnej jest dużo przedmiotów codziennego uzytku
 
U nas dzisiaj omlet z mango byl na śniadanie ale na obiad wjedzie słoik bo mąż sobie mielone zazyczyl :D z zabawkami to prawda jest taka ze Roma i tak wybierze: miskę, butelkę, pasek etc... :D ale właśnie w tablicy manipulacyjnej jest dużo przedmiotów codziennego uzytku
Hahha u nas też dziś mielone i dla młodej słoik 🤣
 
Nie dość że tak samo sie urodzily, tak samo ząbkują to jeszcze na obiad to samo :D

U nas chyba nadszedł czas na demontaz przewijaka bo Roma sie tak kreci. Dzisiaj podczas zmiany pampersa tak sie kręciła ze prawie spadla, lapalam ja juz jak glowa w dół byla...
 
Przewijaka od dawna używam tylko na wycieranie po kąpieli. Ubieranie już na kolanach lub łóżku 🤣 Zmiana pieluchy gdziekolwiek jest młoda czyt. najczęściej mata w dużym pokoju a nad ranem i wieczorem na łóżku. Ostatnio to wyzwanie i jak stabilnie będzie stała przy kanapie to będę zmieniać na stojaka w locie jak starszemu kiedyś 😂😱 Leżąc kręci się i do szewskiej pasji doprowadza mnie poprawianie co raz zapięcia pampka.
 
U nas przewijak poszedł w odstawkę juz z półtora miesiąca temu ;P przebieramy młodego na macie, a i tak nie jest łatwo.
Dziś u nas na pierwsze danie zupka batatowa z masłem orzechowym podana z pieczywem ;)
 
U nas przewijak jeszcze służy, mąż mi na początku zrobił tak mobilny, żeby z łóżeczka nie spadał a też żeby go łatwo z łóżeczka ściągać. Jest to najbardziej odpowiednia wysokość dla mnie do przebierania tego szkraba. Ucieka, wstaje ale dajemy jeszcze radę 🙂
U nas dziś ogórkowa, nawet wciągnęła w miarę 💪
Co do prezentu nie wiem sama, jeśli mogę Wam polecić to kostkę edukacyjna vtech i stolik edukacyjny dla tych stojących już dzieciaczków, u nas aktualnie najlepsze dwie zabawki to są. Co do świąt to zawsze mam z tym problem i chętnie też obczaje co Wy polecacie ♥️
 
U nas z przebieraniem to samo, ucieka, wierci się, na plecach nie wyleży🙈najgorzej jak coś większego w pampersie😉na razie nie myślałam o prezentach na święta. Super są te kostki edukacyjne. Jedną mamy po koleżanki synku i Jasiu uwielbia się nią bawić. Co do tablicy manipulacyjne to mój partner myślał czy by samemu takiej nie zrobić. Strasznie drogie są takie zabawki. Na razie obserwujemy co sprawia mu największą frajdę. Uwielbia sznureczki, no i otwieranie szafek😜
 
reklama
Do góry