reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
A ja przespałam dziś prawie całą noc nie licząc pobudki na siku. Melisa na sen pomaga 😉 bo od przeszło tygodnia spałam po 4-5 godz... Bałam się głupia w nocy spać 🥺
Nie mam słów do starszej córki odnośnie porządku w pokoju. No taki ma syf... Powiedziałam że palcem nie kiwne bo mam już dosyć tam jak wchodzę to depresji dostaje. Jak ja poszłam obudzić bo e lekcje to nawet laptopa nie miała gdzie położyć 🙈😱 ale twarda jestem i liczę że dziś posprząta.
 
Jakbym moją mamę słyszała kiedy byłam dzieckiem [emoji23][emoji23] a teraz bałagan na mnie działa jak płachta na byka [emoji14]
A ja przespałam dziś prawie całą noc nie licząc pobudki na siku. Melisa na sen pomaga [emoji6] bo od przeszło tygodnia spałam po 4-5 godz... Bałam się głupia w nocy spać [emoji3064]
Nie mam słów do starszej córki odnośnie porządku w pokoju. No taki ma syf... Powiedziałam że palcem nie kiwne bo mam już dosyć tam jak wchodzę to depresji dostaje. Jak ja poszłam obudzić bo e lekcje to nawet laptopa nie miała gdzie położyć [emoji85][emoji33] ale twarda jestem i liczę że dziś posprząta.
 
Zazdroszczę przespanych nocy [emoji17] ja miałam wczoraj za dużo stresu i nerwów i niestety odbiło mi się to jakimś koszmarem ale wyparłam go i już nie pamiętam, a nad ranem śniło mi się że pływałam łódką z Cristiano Ronaldo i Edytą Górniak [emoji23][emoji23][emoji23] coś mam chyba z głową [emoji14]
 
Hej dziewczyny 🙂 wczoraj miałam koszmarny dzień, nie dość że wymiotowałam wszystkim co zjadłam lub wypiłam to podwieczor dostałam takiej migreny że myślałam że oczy mi wybuchną. Ciśnienie miałam w normie. Do nocy umierałam. Dziś już mojego małego wyszykowalam do przedszkola, zjadłam płatki i znów leżę w łóżku. Głowa cmi więc chyba jeszcze spróbuje zasnąć.
A depresję też mam ale z powodu bałaganu w całym mieszkaniu 😭 już mam dość tego, ja prawie nic robić nie mogę. Mój całe dnie jest w pracy więc mało co ogarnie a w ten weekend też cały był w pracy więc mamy masakrę. Miała przyjść znajoma na sprzątanie to dostała objawów korony i test już ma pozytywny. My chyba umrzemy od tego bajzlu 😭 tak mnie to dołuje, bo ja jestem raczej przewrażliwiona na porządek a teraz nic robić nie mogę 😭
Co do snów też miałam głupie. Ja z moim łapaliśmy dzikie konie na sprzedaż, a gonili nas szwagier z bliźniakiem (nie lubię ich bardzo🙈😂) z pistoletami gazowymi. Było dużo emocji w tym śnie. Wyścigi na tych koniach strzały itd 😂
 
reklama
Hej Wam, dziś za nas mocno kciuki trzymam, żeby było wszystko dobrze ✊
I ja za Was też mocno trzymam kciuki 😊😊😊
Ja za to dzisiaj byłam w laboratorium oddac krew do badań, w kolejce byłam 28 a koniec końców pobrali mi 6 probówek 😵 Strasznie mi się słabo zrobiło, bo to jeszcze człowiek na czczo i w ciąży i sytuacja też się wcale nie poprawiła jak jechalam autem 🤢 Mam do Was pytanie, bo jak tak czekałam w tej kolejce, to była kartka z informacją, że kobiety w ciąży wchodzą bez kolejki. Czy Wy korzystacie juz z tego przywileju? 🤔
 
Do góry