reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

U nas wszystko super, szyjka długa, zamknięta, wszystko na swoim miejscu, dzidzia rośnie w oczach, dziś była bardziej ruchliwa 🤣🤣, ale nie kręciła się mocno odwróciła się dupa i tyle 😁 ma jiz chyba 8 lub 9 cm zapomniałam, a fotki nie dostałam 😁 mierzyliśmy kość udową, główkę i puls niuni ❤ o płci nie mówił
Pięknie ❤️❤️❤️
 
reklama
mnie praktycznie codziennie męczą bóle głowy...ale ja przed ciąża miałam tendencje do migreny wiec pewnie hormony to nasiliły...
Ja niestety tez z bólami się zmagam. A chwilami jak już jest bardzo ciężko to biorę paracetamol i staram się odpoczywać kiedy tylko mogę. Mnie do tego rwa kulszowa jeszcze meczy 🙈 kumulacja normalnie...
 
Cześć dziewczyny ! Jakoś widzę ze u większości gorsze dni. Tak sobie mysle ze to chyba jakieś przesilenie może, jesień i tez to co się dzieje dookoła nie pomaga. U mnie tez jakoś bardziej nerwowa jestem ale to tez chyba dlatego ze tak reaguje na stres. W sensie w przyszłym tygodniu połówkowe i się denerwuje. Ja jakoś taksie pocieszam ze oby do świat a później już zleci.
Ja również w przyszłym tygodniu połówkowe . Trzymam kciuki
 
Zmierzyłam przed chwila ciśnienie i mam 133/78 i puls 91 (akurat sprzątam), do tej pory mierzyłam rano po wstaniu i miałam w okolicach 117/80. Na wizytach zawsze mam wysokie ostatnio 148/80, ale wydaje mi się ze to ze stresu. Ma któraś z Was podobnie? Od jutra zacznę mierzyć dwa razy dziennie i zapisze wyniki na kartce
 
Zmierzyłam przed chwila ciśnienie i mam 133/78 i puls 91 (akurat sprzątam), do tej pory mierzyłam rano po wstaniu i miałam w okolicach 117/80. Na wizytach zawsze mam wysokie ostatnio 148/80, ale wydaje mi się ze to ze stresu. Ma któraś z Was podobnie? Od jutra zacznę mierzyć dwa razy dziennie i zapisze wyniki na kartce
Zawsze przed mierzeniem siedź parę minut bez wstawania i dopiero mierz, bo wiadomo tak że masz wyższe bo coś robisz 🧐
 
reklama
Do góry