reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Listopadowe kropki - II kreski ❤️

zobaczcie co za testy ;/. nie mam już nerwów koło kontrolnej jeszcze jedna kreska , nie naszła czy co ? :/
2020-11-03 12.23.20.jpg
 
reklama
zalać go nie zalałam, chińskie uwno jednym słowem 😂 a zdjecie robiłam w trackie ''przesuwania się'' . Na moich testach napisane jest ,że wynik odczytujemy po 10 minutach a te zdjęcie mogło być wykonane do 5 min max :D
 
Znowu na teleporadzie trafiłam na jakąś raszple. Nie chciała mi dać bety bo mówi że dla nich potwierdzenie ciąży to tylko usg. Ale to usg to dopiero pod koniec listopada iść bo ciąża za młoda. Ten enelmed to takie korpo dla lekarzy. Mam wrażenie, że im się nie chce.
 
reklama
Znowu na teleporadzie trafiłam na jakąś raszple. Nie chciała mi dać bety bo mówi że dla nich potwierdzenie ciąży to tylko usg. Ale to usg to dopiero pod koniec listopada iść bo ciąża za młoda. Ten enelmed to takie korpo dla lekarzy. Mam wrażenie, że im się nie chce.
ja też dzisiaj miałam teleporade. mowie że przy koncu szczania czuje dziwne uczucie i mnie pachwiny bolą tak ściągają w dół. Dodałam,że staramy się o dziecko i mogło dojść do uszkodzenia cewki podczas stosunku. Teraz mi w sumie już prawie przeszło ale co za cyrk na kółkach .... Ona mi antybiotyk wypisuje ani nie zbadała ani na mocz nie wysłała.. porażka jednym słowem.
 
Do góry