reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Wprowadzamy nowe papu dla Naszych Bobasów***

reklama
Marcelek zjadł dzisiaj perwszy raz cały słoiczek Dyni z ziemniaczkami Hippa:tak::-)
na jutro mamy zupję jarzynową-gerbara:cool2:
Też zakupiłam ziemniaczki z dynią i ziemniaczki i szpinak bo my narazie bez marchewki:-(

beata34 ty chyba wszystko wiesz :-):-):-) dzieki za wszystko
dobrze ze do nas zawitalas :-D:-D:-D
jutro bede u dermatologa to wypytam co i jak i zajde tez do pediatry :tak: Wypytam o wszystko i o te zmiane mleka tez bo bebilon HA sama wybralam a pediatra tylko pokiwala glowa ze OKI. Powiedz czy w smaku te bebilon HA i te inne BEBILONy sie roznia od siebie?
bez przesady wszystkiego absolutnie nie wiem ale jak ma się takie dzieci jak ja i ma się alergię na wiele rzeczy to trochę już rozgryzłam tematy a poza tym staram się być cały czas na bierząco czyli chodzę na szkolenia bo inaczej zabiorą mi prawo wykonywania zawodu (swoją drogą pogibane mamy z tego powodu)
Women ma rację te Ha chyba są mniej smaczne

bira
;-) dobrze, ze chociaz cos przyniosl, bo moj potrafi po drodze zapomniec po co go wyslalam;-)
Ale jaja jakbym widziała mojego wysyłam go po 4 rzeczy do biedronki a on i tak wszystkiego nie przynosi-zapomniał:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:ale ten gatunek tak ma:happy2:
 
wlasnie ile tak mniej wiecej kosztuja mleczka w polsce i na ile to starcza/jaki jest koszt miesieczny??

Za NANa zykłego płaciłam ok. 12 zł. Za Bebilon niecałe 40:baffled: Ale to jest takie duże pudełko.

Ale jaja jakbym widziała mojego wysyłam go po 4 rzeczy do biedronki a on i tak wszystkiego nie przynosi-zapomniał:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:ale ten gatunek tak ma:happy2:

O. i to jest właśnie sedno sprawy;-)
 
wlasnie ile tak mniej wiecej kosztuja mleczka w polsce i na ile to starcza/jaki jest koszt miesieczny??

Ja za NAN 1 płace coś 12,30 zł. Pusza starcza na niecałe 3 dni:-( Teraz już nawet na mniej ok 2 dni bo mały zaczyna pić juz 180 ml.


No wlasnie Elbrawiec doradzam mamą zeby kupowaly tansze mleczko jesli mogą.

ja dziś byłam z małym na kontrole u dermatologa ale to opisze w innym wątku;-) i pani stwierdziła, że morze to skaza i zeby wykorzystac to mleko NAN1 co nam zostalo i moze przejśc na NAN HA.
Jestem zła na to MOŻE. Bo nic mu teraz nie jest (nie ma zadnych wysypek ani nic to na mój zdrowy rozum to skaza jest wtedy jak się coś dziecku dzieje) ,więc póki mu już nic nie ma to nie bede mu mieszac z mlekami niepotrzebnie.
Co ona mi pomogła mówiąc, że MOŻE ma skaze białkową.:wściekła/y:
Morze to jest szerokie i głębokie:-p
 
Ja za NAN 1 płace coś 12,30 zł. Pusza starcza na niecałe 3 dni:-( Teraz już nawet na mniej ok 2 dni bo mały zaczyna pić juz 180 ml.




ja dziś byłam z małym na kontrole u dermatologa ale to opisze w innym wątku;-) i pani stwierdziła, że morze to skaza i zeby wykorzystac to mleko NAN1 co nam zostalo i moze przejśc na NAN HA.
Jestem zła na to MOŻE. Bo nic mu teraz nie jest (nie ma zadnych wysypek ani nic to na mój zdrowy rozum to skaza jest wtedy jak się coś dziecku dzieje) ,więc póki mu już nic nie ma to nie bede mu mieszac z mlekami niepotrzebnie.
Co ona mi pomogła mówiąc, że MOŻE ma skaze białkową.:wściekła/y:
Morze to jest szerokie i głębokie:-p

Nastepna kretynka,moj maly tez ponoc mial skaze hehe smiac mi sie chce
Popros o wykonanie badan a nie rzucanie słów na wiart
Co oni sie uparli z tą skazą :angry:

o kurde to strasznie sie ciesze ze karmie piersia, nic mnie to nie kosztuje :-)
tu w angli 6-7 funtow kosztuje puszka 400gram, a dla alergikow za darmo.
Ciesz sie ciesz malenka
:happy2::happy2::happy2::happy2:
 
reklama
Do góry