reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
To miała być odpowiedź w temacie opieki nad dziećmi, żłobkow, zniknął mi cytat.
Nie wiem czy wiecie, ale Wasza mama czy teściowa może być zatrudniona na umowie jako opiekunka wnuczka do lat trzech. Dostaje normalnie pensję od państwa, chyba najniższa, ale zawsze. A Wy macie opiekę lepszą niż w żłobku. :)
 
No tak faktycznie, nie dało się ukryć, kolejnoty w całej okazałości 😄 Ja nie bardzo sie znam na tych zdjęciach usg, więc nie wiem jak siusiaki/titochy wyglądają u takich maluszków 😊😜
U mnie lekarz tez sugeruje dziewczynę z tego foto a parę dni pozniej inny lekaez widzial chłopca. To zdjęcie to 14 tc
 

Załączniki

  • USER_SCOPED_TEMP_DATA_MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1604586776798_6730124736271639359.jpeg
    USER_SCOPED_TEMP_DATA_MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1604586776798_6730124736271639359.jpeg
    289,2 KB · Wyświetleń: 83
To miała być odpowiedź w temacie opieki nad dziećmi, żłobkow, zniknął mi cytat.
Nie wiem czy wiecie, ale Wasza mama czy teściowa może być zatrudniona na umowie jako opiekunka wnuczka do lat trzech. Dostaje normalnie pensję od państwa, chyba najniższa, ale zawsze. A Wy macie opiekę lepszą niż w żłobku. :)
Czy dotyczy to całego kraju? Jak to wygląda zusowo jeśli chodzi o odprowadzanie składek i kto wypłaca pensje?
Słyszałam o takiej akcji w jakimś powiecie ale to samorząd zamiast budować kolejny zlobek, na który nie było miejsca dał możliwość zatrudnienia takiej "babci" i płacił jej pensje z budżetu samorządu.
 
To miała być odpowiedź w temacie opieki nad dziećmi, żłobkow, zniknął mi cytat.
Nie wiem czy wiecie, ale Wasza mama czy teściowa może być zatrudniona na umowie jako opiekunka wnuczka do lat trzech. Dostaje normalnie pensję od państwa, chyba najniższa, ale zawsze. A Wy macie opiekę lepszą niż w żłobku. :)
O kurcze serio?😱wiesz cos wiecej na ten temat? Gdzie trzeba sie zwrocic itp?
 
ja jeszcze nie wiem :( może za tydzień się dowiem na wizycie bo Maluszek cały czas nie chce współpracować :)na prenatalnych Niby dziewczynka a 3 tygodnie później u innego lekarza chyba chłopiec ale bez pewności :)
A ja nie mam robionego usg na każdej wizycie, ostatnie miałam w12tyg a teraz jak byłam to powiedział że przy następnej wizycie b
Ja znam 😀, ale tylko dlatego, ze robiłam Sanco
O to super ja nie mialam Jeszcze okazji bo lekarz ostatnie usg robił na początku października a teraz jak byłam to powiedział że dopiero na 20tg będzie robił.i na razie o zakupach dla maluszka mogę zapomnieć
 
reklama
Do góry