reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Hej dziewczyny ale miałam noc... Pisałam wam wczoraj że Nadia się napina i ściska nóżki cały dzień az się poci. Wieczorem długo nie mogła zasnąć po 22 zaczęła poplakiwac że boli ja brzuszek, nie chciała jeść tylko dużo piła, brzuch był twardy i wzdęty.. Pomasowalam jej brzuszek tak jak to robili w szpitalu by pobudzić jelita i zaczęły głośno pracować. Przed 1 wymiotowala, po wymiotach od razu zasnęła a od 4 zaczęły się kupy. Najpierw twarde później normalne i tak do 8 rano w sumie aż 7 razy ją przewijałam.. Chodzę jak cień dzisiaj ale najważniejsze że ona czuje się już dobrze.. A dopiero pisałam że z jelitami wszystko jest ok 😥
Mam nadzieję,że to po prostu gorszy dzień, może coś zjadła i jelita miały większy problem 🙏 wiem,że po takich przeżyciach każda tego sytuacja wywołuje Twój strach i strasznie współczuję, obserwuj ją 🤗
 
Hej dziewczyny ale miałam noc... Pisałam wam wczoraj że Nadia się napina i ściska nóżki cały dzień az się poci. Wieczorem długo nie mogła zasnąć po 22 zaczęła poplakiwac że boli ja brzuszek, nie chciała jeść tylko dużo piła, brzuch był twardy i wzdęty.. Pomasowalam jej brzuszek tak jak to robili w szpitalu by pobudzić jelita i zaczęły głośno pracować. Przed 1 wymiotowala, po wymiotach od razu zasnęła a od 4 zaczęły się kupy. Najpierw twarde później normalne i tak do 8 rano w sumie aż 7 razy ją przewijałam.. Chodzę jak cień dzisiaj ale najważniejsze że ona czuje się już dobrze.. A dopiero pisałam że z jelitami wszystko jest ok 😥
Najgorzej jak maluszki maja jakies problemu:( oby to o to chodzilo i zeby juz miala malutka spokoj:(
 
Hej dziewczyny ale miałam noc... Pisałam wam wczoraj że Nadia się napina i ściska nóżki cały dzień az się poci. Wieczorem długo nie mogła zasnąć po 22 zaczęła poplakiwac że boli ja brzuszek, nie chciała jeść tylko dużo piła, brzuch był twardy i wzdęty.. Pomasowalam jej brzuszek tak jak to robili w szpitalu by pobudzić jelita i zaczęły głośno pracować. Przed 1 wymiotowala, po wymiotach od razu zasnęła a od 4 zaczęły się kupy. Najpierw twarde później normalne i tak do 8 rano w sumie aż 7 razy ją przewijałam.. Chodzę jak cień dzisiaj ale najważniejsze że ona czuje się już dobrze.. A dopiero pisałam że z jelitami wszystko jest ok 😥
Jezu, współczuję 😔

Wy dziś gołąbkowo, a u nas takie klimaty
 

Załączniki

  • IMG_20201113_210848.jpg
    IMG_20201113_210848.jpg
    2,2 MB · Wyświetleń: 59
reklama
Hej.czy jest w śród nas jakaś szczęściara która zna juz płeć maluszka? Ja muszę czekać na taką możliwość do 10grudnia😔
Ja mam nadzieje poznac teraz w srode... chociaz, jak dzidzia bedzie jak brat-to jeszcze dlugo nie poznam:p... aleee jest szansa, ze na polowkowych ewentualnie cos sie uda podejrzec:)(28-go mam termin😊)
 
Do góry