reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Hej,
Moje dziewczyny mają 5msc i w ciągu dnia śpią kiedy chcą, bawią się kiedy chcą. Tylko jedzą razem. Wieczorem kładę je spać też razem, w nocy jak jedna się budzi to krzykiem i tak drugą obudzi i jedzą razem. Często w ciągu dnia śpią na zmianę i moge wtedy więcej uwagi poświęcić siostrze. To nawet wygodne.
Hej, mam pytanko zastanawiałyście się nad powrotem do domu z dziećmi i nad ich synchronizacją? Czy macie zamiar od razu je synchronizować czy w ogóle nie?
Podobno synchronizacja jest dobra, bo jak śpią, jedzą i bawią się w tym samym czasie to ma się też czas dla siebie, ale w moim przypadku mąż będzie ze mną do końca roku i jeżeli będę karmić piersią to będzie mi pomagał w przystawianiu lub tez w dokarmianiu butelką, i jak już się zsynchronizują, choć to tez nie jest takie latwe to co ja potem zrobie sama? [emoji848][emoji15] Jedna do cyca, a drugi jak to zrobić a potem jak odbić, jak ten drugi jeszcze szamie. Im bliżej porodu tym większe przerażenie mnie ogarnia.
 
reklama
Hej, jestem w szpitalu od rana. Miałam KTG jest wszystko ok. Z USG Gaja waży 2750 a Adaś 2620. Zobaczymy czy się sprawdzi. Mam mieć jutro cesarkę o 8.15, mąż ma przyjść tez na tą godzinę z ciuchami na przebranie i zanim mnie przygotują to jemu zrobią wymaz i będzie mógł kangurować przez 2h. Miałam wymaz, wynik negatywny.
Hej no widzisz jaka szybką akcja u ciebie, dzisiaj do szpital, jutro już cc a ja kwitnę tu od soboty. Cc mam jutro o 9 😉 i już mam małego stresa....
 
Hejka a ja właśnie dzisiaj miałam pisać. Od soboty jestem w szpitalu a cesarkę mam dopiero teraz w czwartek. W sumie dopiero dzisiaj się dowiedziałam bo była Pani ordynator. Moje dziewczyny w sobotę miały 2700 😊 zobaczymy ile im się przybierze do czwartku i czy waga się sprawdzi. No na obsługę na oddziel położniczym na tą chwilę naprawdę nie mogę narzekać 😊 zobaczę jak na porodówce i czy będą pomocne jak już będą dziewczynki 😉
Powodzenia kochana! Pamiętaj pierwsze trzy dni po cesarce są najgorsze, potem jest lepiej!:-*
 
U nas na śląsku ta łuska kakaowa to się nazywa "kakauszale" i to nasze babcie i mamy już piły na laktację.
Pije luske kakaowa i Fem... i mam pokarm, ale i tak dokarmiam, bo sie nie najadaja:-/ ale walczymy dalej, karmię w zasadzie cały czas- to na zmianę, to razem. Mam nadzieję ze się uda utrzymać laktacje i ostatecznie odstawić mm.
 
Hej,
Moje dziewczyny mają 5msc i w ciągu dnia śpią kiedy chcą, bawią się kiedy chcą. Tylko jedzą razem. Wieczorem kładę je spać też razem, w nocy jak jedna się budzi to krzykiem i tak drugą obudzi i jedzą razem. Często w ciągu dnia śpią na zmianę i moge wtedy więcej uwagi poświęcić siostrze. To nawet wygodne.
Hej, a karmisz piersią?
 
reklama
Do góry