reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Beata dalej córka "odchorowuje" szczepienie? My wczoraj mielismy na rota i było ok, poza nocą, ktore ostatnio są i tak do dupy. A dziś katastrofa, nie chce jesc, ani spać, wrzeszczy i ma okropne bąki. Krąże z nim po dworze ubrana za cieńko, w stare i brudne dresy, żeby chociaż pospał 🙉

dzis je ok 50 ml co 1-1.5h. Normalnie co 2h po ok 100ml
 
Beata dalej córka "odchorowuje" szczepienie? My wczoraj mielismy na rota i było ok, poza nocą, ktore ostatnio są i tak do dupy. A dziś katastrofa, nie chce jesc, ani spać, wrzeszczy i ma okropne bąki. Krąże z nim po dworze ubrana za cieńko, w stare i brudne dresy, żeby chociaż pospał 🙉

dzis je ok 50 ml co 1-1.5h. Normalnie co 2h po ok 100ml
No i pospał 30min .na dworze, pozostale 10min.wrzeszczał, więc przybiegłam do domu. Jejku nie szło go uspokoić. Wypił na raty 60ml, zrobił kupę i próbuje zasnąć,.ale wierci się, jakby miał owsiki w tyłku 🙄
 
Beata dalej córka "odchorowuje" szczepienie? My wczoraj mielismy na rota i było ok, poza nocą, ktore ostatnio są i tak do dupy. A dziś katastrofa, nie chce jesc, ani spać, wrzeszczy i ma okropne bąki. Krąże z nim po dworze ubrana za cieńko, w stare i brudne dresy, żeby chociaż pospał 🙉

dzis je ok 50 ml co 1-1.5h. Normalnie co 2h po ok 100ml

My mieliśmy szczepienie w poniedziałek 🙄 a jeszcze przed chwilą miałam podobną akcję, płacz, dałam jeść zjadła 40. Noszenie, masaż brzuszka trochę się wyciszyła, pół godziny po tym pierwszym zjadła 20 i znowu płacz. I odbija się jej po jedzeniu i to nie pomaga. Wsadziłam do bujaczka i przysypia jak bujam.

Ja mam nadzieję że nikt mi w końcu nie zapuka do drzwi z pytaniem co ja robię dziecku że się tak drze... mieszkam w wieżowcu na parterze i mamy bardzo cienkie drzwi więc słyszą nas pewnie do 4 piętra 🤦🏻‍♀️
 
Hej Beata, jak nocka? U nas do godz.5 całkiem ok, zjadał znów duzo co 2-2.5h (110-130ml). A od 5 właśnie sie już wierci i budzi co chwile, wiec śpi na mnie, żebym i ja pospala🤦‍♀️ przeciągnęlam go aż do teraz. Normalnie od 7.30 już ma dłuzsza przerwe.

A co do płaczu i sąsiadów, to wczoraj idąc z nim drącym się z góry na dół przez klatkę musiałam oczywiście dwie sąsiadki spotkać, które dopytywały co jest grane🙉
 
Hej Beata, jak nocka? U nas do godz.5 całkiem ok, zjadał znów duzo co 2-2.5h (110-130ml). A od 5 właśnie sie już wierci i budzi co chwile, wiec śpi na mnie, żebym i ja pospala🤦‍♀️ przeciągnęlam go aż do teraz. Normalnie od 7.30 już ma dłuzsza przerwe.

A co do płaczu i sąsiadów, to wczoraj idąc z nim drącym się z góry na dół przez klatkę musiałam oczywiście dwie sąsiadki spotkać, które dopytywały co jest grane🙉
No po prostu idealna sytuacja żeby wypytywać Cię co jeet dziecku gdy idziesz z płaczącym do domu 🥴
Nocka koszmarek. Zjadła 80ml o 23:30 obudziła się jakoś o 2 zjadła 140 i do 3:40 nerwowo machała rękami, że aż biła mnie po twarzy nie szło zasnąć, stękała, kręciła się.. a ja głupia nie wpadłam na pomysł z syropem, żeby jej dać. Już w trakcie podawania w połowie dawki zaczęła zasypiać dosłownie jakby jej odcięło zasilanie.
No i o 6 się obudziła znowu jeść 🥴 więc spałam tyle co nic bo o 7 zaczęłam ogarniać rzeczy do wyjazdu, zjadłam śniadanie, ogarnęłam małą i jesteśmy w trasie.
 
Hej Beata, jak nocka? U nas do godz.5 całkiem ok, zjadał znów duzo co 2-2.5h (110-130ml). A od 5 właśnie sie już wierci i budzi co chwile, wiec śpi na mnie, żebym i ja pospala🤦‍♀️ przeciągnęlam go aż do teraz. Normalnie od 7.30 już ma dłuzsza przerwe.

A co do płaczu i sąsiadów, to wczoraj idąc z nim drącym się z góry na dół przez klatkę musiałam oczywiście dwie sąsiadki spotkać, które dopytywały co jest grane🙉
U nas tez dramat. Maly je po 40ml i co chwile jest glodny. Nie spi wogule.
 
reklama
Dzisiaj jesteśmy juz po wizycie i dowiedziałam się, że wszystko robimy dobrze. A jak mała chce jeść mniejsze porcje częściej to będzie przy refluksie zdrowiej. Zasugerowała spróbować nutrition - zagęszczacz do mleka zamiast syropu ale jak będą problemy przy tym z kupką gorsze lub wróci masywne ulewanie to dawać syrop Gastrotuss Baby dalej.
Mogę dawać więcej esputiconu żeby ją odgazować.
Objawy refluksu ma ale nie aż tak poważne żeby wprowadzać jakieś inne leczenie.

Laski bedziemy testować nową butelkę od Canpol babies o nazwie haberman. Powiedziała że w naszym przypadku gazów i niedojrzałego układu pokarmowego to super pomysł bo żeby się napić będzie musiała faktycznie ssać a nie tylko czekać lub ściskać smoczek. Dam znać ✌🏻

Żeby było ciekawiej jadła w trasie o 11 i nie dopominała się do 14:40 🤷🏻‍♀️🥴 no i zjadła 80 i śpi.
 
Do góry