reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kropki - II kreski ❤️

reklama
10 dpo, staraliśmy się dokładnie w 8, 9 i 10 dniu cyklu,tylko wtedy mąż był w domu😋 do tej pory od kilku lat miesiączka jak w zegarku co 28 dni nawet o tej samej godziniez więc tak mniej więcej obliczylam swój cykl
No to w 12dpo test już powinien z porannego siku coś pokazać.. Trzymam kciuki ❤️
 
Biorąc tabletki nie mialam żadnych objawów, bólów brzucha, a teraz w 14 dc przez 3 dni bardzo bolał mnie brzuch , myślę że wtedy zaczęła mi się owulacja
 
reklama
Kiedy masz termin . [emoji204]??
Nie wiem. Według kalendarzyka za 7dni. Według ostatniej @ za 3 dni. Dzisiaj ostatni dzień Duphastonu (brałam od 3go dnia po owulacji przez 10dni 2x1 tabl) więc pewnie 3-4dni i przyjdzie. Tylko się właśnie zastanawiam czy go odstawić czy pobrać jeszcze kilka dni bo implantacja mogłaby być np dzisiaj więc test dopiero za kilka dni by wyszedł a wtedy bym już nie brała dupka i mogłoby dojść do poronienia... Nie wiem co robic
 
Do góry