reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja właśnie mam podwyższone ciśnienie i dostalam dopegyt juz jakis czas temu. Kazal mi brac 2x1 ale po pierwszej tabletkę tak mi spadło ciśnienie ze sama sobie zmniejszyłam dawkę do połowy tabletki na dobęi ladnie sie uregulowalo.
własnie ja sie czulam fatalnie i finalnie mialam cisnienie 70/110 rano - jak na mnie to bardzo nisko - zadzwonilam do rodzinnego a tez bralam 2x1 i mi zmniejszyl na polowke. Dziewczyny jestem zalamna moj maz ma od wczoraj goraczke 37,8 - @nieagatka co mam robic jak dostane goraczke ?
 
reklama
boje sie :hmm::hmm::hmm: Łukasz nigdy nie goraczkuje wiec to pewnie to o czym mysle ;(
boje sie ze dostane ataku paniki - boje sie o dziecko ;( u nas strasznie duzo ludzi poumieralo ostatnio !!!!! Łukasz mnie trzyma w garsci - ja jeszcze nie mam goraczki wiec nie mam co dzwonic narazie do lekarza. Wolalabym juz zadzwonic i niech mi powie ze to nie zagraza ciazy ;(
 
własnie ja sie czulam fatalnie i finalnie mialam cisnienie 70/110 rano - jak na mnie to bardzo nisko - zadzwonilam do rodzinnego a tez bralam 2x1 i mi zmniejszyl na polowke. Dziewczyny jestem zalamna moj maz ma od wczoraj goraczke 37,8 - @nieagatka co mam robic jak dostane goraczke ?
Anty nie podajesz tego ciśnienia na odwrót? Nie 110/70? No ja myślałam że zejdę po pierwszej tabletce. To dolne rozkurczowe mialam 55!
 
boje sie ze dostane ataku paniki - boje sie o dziecko ;( u nas strasznie duzo ludzi poumieralo ostatnio !!!!! Łukasz mnie trzyma w garsci - ja jeszcze nie mam goraczki wiec nie mam co dzwonic narazie do lekarza. Wolalabym juz zadzwonic i niech mi powie ze to nie zagraza ciazy ;(
Najpoerw to chyba niech maz zrobi sobie test po prostu i zobaczycie co wyjdzie. Potem dalsze ewentualne kroki.
 
Najpoerw to chyba niech maz zrobi sobie test po prostu i zobaczycie co wyjdzie. Potem dalsze ewentualne kroki.
no nie wiem moze masz racje - to nizsze mialam na 70 i juz mialam zawroty glowy. Jesssuuuu test na covid :hmm::hmm::hmm: to trzeb miec chyba skierowanie - u nas jest taka kolejka ze tam to juz napewno sie zarazi ;( chyba zostaje nam jednak dzwonic do lekarza ;( czy ktos tu w ciazy mail covid? Chyba @sksk miała?
 
własnie ja sie czulam fatalnie i finalnie mialam cisnienie 70/110 rano - jak na mnie to bardzo nisko - zadzwonilam do rodzinnego a tez bralam 2x1 i mi zmniejszyl na polowke. Dziewczyny jestem zalamna moj maz ma od wczoraj goraczke 37,8 - @nieagatka co mam robic jak dostane goraczke ?

Wez paracetamol, maz niech zglosi, ze ma goraczke i ciezarna w domu. Najlepiej byloby zrobic test.
 
reklama
Do góry