reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Eh dziewczyny martwie sie, ze robi mi sie tam jakies zapalenie. Wczoraj mialam klucia w pochwie, myslalam ze to po za dlugim spacerze, a teraz mam wrazenie ze tam wszystko jest "spuchniete" i piecze glownie wtedy jak sie zalatwiam. Boje sie tych zapalen. Ostatnio tak mi sie ciaza zaczela i od poczatku ladowali we mnie globulki, pozniej dlugo myslalam czy poronienie nie bylo z ich winy. Nie mam pojecia czemu tak sie u mnie dzieje :( jak nie jestem w ciazy to nie mam zadnych zapalen...wiem ze teraz hormony wariuja, organizm sie oslabia, no ale dlaczego znow :( jesli to w ogole to.
Przy poprzedniej ciazy chodzilam tez w pl do ginekologa, bo akurat bylam na urlopie. Tu raczej globulek mi nie zapisza..zobaczymy. Oby to minelo ;(
Nie znam się na tym totalnie, bo nigdy nie miałam zapalenia, ale może poczytaj o naturalnych metodach wspomagania. Na pewno jogurty naturalne, żeby wspomóc florę bakteryjną.
 
Eh dziewczyny martwie sie, ze robi mi sie tam jakies zapalenie. Wczoraj mialam klucia w pochwie, myslalam ze to po za dlugim spacerze, a teraz mam wrazenie ze tam wszystko jest "spuchniete" i piecze glownie wtedy jak sie zalatwiam. Boje sie tych zapalen. Ostatnio tak mi sie ciaza zaczela i od poczatku ladowali we mnie globulki, pozniej dlugo myslalam czy poronienie nie bylo z ich winy. Nie mam pojecia czemu tak sie u mnie dzieje :( jak nie jestem w ciazy to nie mam zadnych zapalen...wiem ze teraz hormony wariuja, organizm sie oslabia, no ale dlaczego znow :( jesli to w ogole to.
Przy poprzedniej ciazy chodzilam tez w pl do ginekologa, bo akurat bylam na urlopie. Tu raczej globulek mi nie zapisza..zobaczymy. Oby to minelo ;(
Może spróbuj sok z żurawiny, jest moczopędny to "szybciej wysikasz" te zapalenie. Słyszałam ze dziewczyny tez nasiadówki robią chyba z rumianku, ale może ktoś mnie poprawi i cos jeszcze doda.
Moja koleżanka miała non stop zapalenie pęcherza w ciazy i tak schizowala ze po każdym siku podmywała sie 🙈
 
Ja już swoje wyleczyłam, ale w tygodniu mam zrobić posiew moczu. Niestety witamina C i żurawina nie dały rady i dostałam lek od gina, jednorazowo i następnego dnia już było ok [emoji106]
Może spróbuj sok z żurawiny, jest moczopędny to "szybciej wysikasz" te zapalenie. Słyszałam ze dziewczyny tez nasiadówki robią chyba z rumianku, ale może ktoś mnie poprawi i cos jeszcze doda.
Moja koleżanka miała non stop zapalenie pęcherza w ciazy i tak schizowala ze po każdym siku podmywała sie [emoji85]
 
Mieszkam w Irlandii :) spostrzeżenie mam podobne do Twojego :) co do karty ciąży to się wypowiem jak dostanę swoją :) nie wiem czy tu wystawiają przed usg... choć w poprzedniej ciąży dostałam kartę na pierwszej wizycie w szpitalu na usg ale wtedy byłam w ostatnim trymestrze ciąży.
Pokaż jakie teraz dają książeczki, ciekawe czy takie jak ja 14 lat temu
 
Mojemu dziś się śniło, że ogląda zdjęcia z usg a tam trojaczki.
Kurde ja się martwię, dziś cycek jeden jakby nie boli.... Nie mam mdłości, nie bolą mnie jajniki ani podbrzusze.... Wariuje
 
reklama
Kartę Ciąży ja dostałam na pierwszej wizycie u GP bo sporo do wypełnienia było. A teraz podobno albo sa elektroniczne albo daja na usg.

Cześć dziewczyny. Czytam Was wszystkie ciągle, nic nie pisałam bo wczoraj była moja pierwsza sobota wolna od 4 tygodni. Wlasnie zaczęłam tydzień urlopu yeah.

Objawy obecnie to tylko poranne mdłości i ochota na owoce ogromna 😀😅 .
Do tego dochodzą mega realistyczne sny 😅.
Nie narzekam.
Z ciekawości, czy są tu jeszcze mamy czekające tak jak ja na pierwsze usg?
Ja czekam na swoje. To będzie 7+6, jednak świadomie czekałam z pierwsza wizyta do tego terminu. Wizyty mam na NFZ + dodatkowo na medicovera, jednak jedynie w miarę potrzeb.
 
Do góry