reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy ciążowe- jeden pozytywny, drugi negatywny.

Elencza

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Luty 2020
Postów
5 336
Cześć dziewczyny.
Chciałabym zapytać, czy któraś z Was miała taką sytuację...
W piątek zrobiłam test ciążowy (1 dzien przed @) - druga kreska bardzo jasna, ale widoczna.
Dziś (czyli dzień po spodziewane @) zrobiłam drugi (też pink, ale nieco inny) i tylko jedna kreska.
Nie chce robić bety, bo przeżywałam parę miesięcy temu ciążę biochemiczną.

Dlaczego pierwszy test wskazał wynik fałszywie pozytywny..? Nie biorę żadnych leków, półtora miesiąca temu miałam robiona cytologię- I grupa. W załączniku test z piątku. Może tam nic nie ma, a mi się tylko wydaje..?
Poradzcie..
20201120_083949.jpg
 
reklama
Mogła być to ciąża biochemiczna.. I po 48h beta spadła i dlatego dzisiejszy test Ci jej już nie wykrył.. Ewentualnie jak nie dostałaś jeszcze 🐵 to zrób jutro lub we wtorek test.
 
Dziekuje za odpowiedz!
Przy poprzedniej biochemicznej (kilka miesięcy temu) testy w ogóle nie wychodziły- tylko badanie krwi na to wskazywało..
No i przy pierwszym synu testy w ogóle nic nie pokazywaly..
No nic, czekam w takim razie na @.
 
Ostatnia edycja:
Dzisiejszy wylądował w koszu, ale czułość miał taką samą. Ale jedna kreska A druga pozioma przez cały test... możeza dużo kropli? W każdym razie w okienku testowym pusto.. Więc chyba prędzej ten pierwszy wadliwy, albo znów biochemiczna.. Ale @ dalej nie ma i nic nie wskazuje, że ma się pojawić..
 
Dziekuje za odpowiedz!
Przy poprzedniej biohemicznej (kilka miesięcy temu) testy w ogóle nie wychodziły- tylko badanie krwi na to wskazywało..
No i przy pierwszym synu testy w ogóle nic nie pokazywaly..
No nic, czekam w takim razie na @.
Spróbuj jutro za testować jeszcze raz.. Tylko innym testem.. Dopóki nie ma 🐵 jest nadzieja
 
Dzisiejszy wylądował w koszu, ale czułość miał taką samą. Ale jedna kreska A druga pozioma przez cały test... możeza dużo kropli? W każdym razie w okienku testowym pusto.. Więc chyba prędzej ten pierwszy wadliwy, albo znów biochemiczna.. Ale @ dalej nie ma i noc nie wskazuje, że ma się pojawić..
Zrób sonie jutro test z rossmana z ich marki :)
 
reklama
Dziewczyny, jeszcze jedno pytanie- czy, jeśli to faktycznie była ciąża biochemiczna - skoro dziś test wyszedł negatywnie, nie powinnam już dostać krwawienia..?
Czy niekoniecznie tak jest..?
W środę zobaczyłam brązowa plamkę na bieliźnie, dlatego też zrobiłam test, myśląc, że to zagnieżdżenie, ale może to zatrzymane krwawienie..
Któraś z Was miała coś podobnego ? Daje to jakieś objawy? Nie jestem panikara, ale nie wiem czy czekanie jest odpowiednie.
 
reklama
Dziewczyny, jeszcze jedno pytanie- czy, jeśli to faktycznie była ciąża biochemiczna - skoro dziś test wyszedł negatywnie, nie powinnam już dostać krwawienia..?
Czy nie koniecznie tak jest..?
W środę zobaczyłam brązowa plamka na bieliźnie, dlatego też zrobiłam test, myśląc, że to zagnieżdżenie, ale może to zatrzymane krwawienie..
Któraś z Was miała coś podobnego ? Daje to jakieś objawy? Nie jestem panikara, ale nie wiem czy czekanie jest odpowiednie.
Ja Ci radzę zrobić jutro test ponownie.. Albo iść na bete.. Bo skoro nadal nie masz krwawienia to może to jest ciąża, tylko testy może jakieś dziwne.. Zrób innej firmy test i daj znać..
 
Do góry