reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg. Dziewczyny proszę o pomoc

Milena1994

Początkująca w BB
Dołączył(a)
18 Listopad 2020
Postów
16
Cześć jestem tu nowa 😉
Staramy się z mężem o dziecko. Cykle mam regularne co 28dni. Zrobiłam test beta hcg około 7-8 dnia po owulacji wynik 2,30 powiedzcie mi proszę czy jest to możliwe aby test został wykonany za wcześnie stąd beta jest taka niska? Czy któraś z was tak miała i na kolejnym badaniu okazało się, że urosla? Dziękuję za odpowiedź.
 
reklama
reklama
@Milena1994 @Goska2210 ja zrobiłam betę z niecierpliwosci 4 dni przed terminem miesiączki i wyszedł mi wynik 1,52mlU. Też zastanawiało mnie skąd taka wartość bo brak ciąży wcześniej na badaniach to było >0,2mlU. Po dwóch dniach test pokazał blada kreskę a dzień później już piękna gruba krechę :) dzisiaj powtarzałam betę na zlecenie lekarza (tydzień po pierwszej) i jest 569mlU :)
 
Dziewczyny piszę do Was aby Wam powiedzieć że cierpliwość popłaca we wtorek tydzień temu robiłam betę hcg wynik <2,30 byłam już pewna że nic z tego a dziś ujrzałam na teście ciążowym dwie kreski, druga troche blada ale jest! Dziękuję za wszystkie rady jesteście kochane ❤️
Gratuluję ❤
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry