reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie

Ciężko mi stwierdzić bo mam nieregularny okres (wrzesień- 24 dc, październik-29 dc) dziś mam 28 dc. W dodatku biorę duphaston.. No ale od ostatniej tabletki minęły 4 dni i dalej nic.. Test bialutki.. no wydawało mi się że już coś powinien wykazać jeśli by coś było, nie nastawiam się 😖
Właśnie i ja mam takie cykle , raz 26, 28,29 a teraz nie wiem , mam nadzieje ze się udało , dzisiaj zrobiłam masę badań po jutrze maja być wyniki i na wizycie dr powie co dalej , trochę zmylił y mnie te plamienia , nie było to jak co miesiąc ale się zastanawiam czy to nie wina hormonów poprostu . Co dalej zamierzasz ? Czekasz ?
 
reklama
Właśnie i ja mam takie cykle , raz 26, 28,29 a teraz nie wiem , mam nadzieje ze się udało , dzisiaj zrobiłam masę badań po jutrze maja być wyniki i na wizycie dr powie co dalej , trochę zmylił y mnie te plamienia , nie było to jak co miesiąc ale się zastanawiam czy to nie wina hormonów poprostu . Co dalej zamierzasz ? Czekasz ?
Poczekam jeszcze do końca tygodnia, jeśli nic nie bedzie idę na betę. Pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło.. Chyba czas na wizytę u ginekologa..
 
Poczekam jeszcze do końca tygodnia, jeśli nic nie bedzie idę na betę. Pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło.. Chyba czas na wizytę u ginekologa..
Idź na betę , ja już tak nie chce tych negatywów ze nie robię , a żałuje tylko ze Do ginekologa się nie wybrałam wcześniej a dopiero po 8 miesiącach
 
Ciężko mi stwierdzić bo mam nieregularny okres (wrzesień- 24 dc, październik-29 dc) dziś mam 28 dc. W dodatku biorę duphaston.. No ale od ostatniej tabletki minęły 4 dni i dalej nic.. Test bialutki.. no wydawało mi się że już coś powinien wykazać jeśli by coś było, nie nastawiam się 😖
Zamierzasz zrobić test? :)
 
Może w piątek, dziś jeszcze mam 29 dc więc może okres przyjdzie, narazie nic tylko przezroczysta maź.. czekam. A co u Ciebie? 😊
No ja tez już bym tak wcześnie nie robiła , dosyc rozczarowań , No mnie dzisiaj bardzoej mdli musiałam położyć się spac bo ledwo na nogach stałam i doszedł ból głowy okropny :( ale mdłości to ja i przed okresem miałam ale teraz jestem już niby po , choć okresu to wogole nie przypominało .Tak się boje ze to znów nie ciąża :(
 
Mam podobnie, okres powinien być już 3 dni temu a ja nadal nic, tylko przezroczysty śluz.. brzuch pobolewał dwa dni jak na okres.. myślałam, że będzie a tu nic.. test robiłam i negatyw..
O właśnie co jeszcze miałam napisac to ,ledwo dzisiaj zjadłam sniadanie, mam taka kluche w gardle ze ledwo przełykam , zbiera ni się od tego na wymioty , czuje się ogólnie osłabiona jakby mnie jakaś infekcja brała
 
O właśnie co jeszcze miałam napisac to ,ledwo dzisiaj zjadłam sniadanie, mam taka kluche w gardle ze ledwo przełykam , zbiera ni się od tego na wymioty , czuje się ogólnie osłabiona jakby mnie jakaś infekcja brała
Może czas na betę? Ja nie wytrzymałam i dziś poszłam zrobić, zobaczę wyniki jutro.. to chyba nie za wcześnie? Nie znam się..
 
reklama
Do góry