reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Poszlam im zglosic a one ze mam sb wkladke ubrac i sie polozyc ta moje wkladki zostaly w domu:/przeciez ja nie urodze sama tych dzieci...
Powiedz im że nie masz wkładki. Jak leżałam na oddziale też mi nie dały bo były pewne, że mam, więc to tylko kwestia niedomówienia.
Czemu tam jesteś skoro ani akcji ani CC nie planują ?
 
reklama
Powiedz im że nie masz wkładki. Jak leżałam na oddziale też mi nie dały bo były pewne, że mam, więc to tylko kwestia niedomówienia.
Czemu tam jesteś skoro ani akcji ani CC nie planują ?
Mowilam to kazaly mi isc sie polozyc powiedzialy ze mi czop odchodzi ze porod sie zbliża rozrywa mi miednice boli brzuch sterydow mi nie dali mam czekac na obchod ja tych dzieci sama nie urodze ..
 
Mowilam to kazaly mi isc sie polozyc powiedzialy ze mi czop odchodzi ze porod sie zbliża rozrywa mi miednice boli brzuch sterydow mi nie dali mam czekac na obchod ja tych dzieci sama nie urodze ..
Rozumiem, ale czop może odejść nawet miesiąc przed terminem, póki skurczy nie masz, a oni nie robią CC to trzeba czekać niestety.
 
To jest prawie slonczony 34 tydzień chcialam zauważyć ze blizniaki rodza sie wczesniej a donoszona ciaza to 36 tydz to jaki miesiąc?
A oni Ci kazali położyć się do szpitala z jakiego powodu? Bo skoro CC nie robią pasera na krótką szyjkę nie zakładają leków też jakiś specjalnych nie to nie rozumiem wogole sensu tego pobytu czekać aż się zacznie akcja porodowa to i w domu można dziwny ten szpital Ci Aga powiem
 
reklama
A oni Ci kazali położyć się do szpitala z jakiego powodu? Bo skoro CC nie robią pasera na krótką szyjkę nie zakładają leków też jakiś specjalnych nie to nie rozumiem wogole sensu tego pobytu czekać aż się zacznie akcja porodowa to i w domu można dziwny ten szpital Ci Aga powiem
Diagnostycznie co 3 tyg na usg i obserwacje bo nic sie nie dzialo do dziś...
 
Do góry